Młodszy Inżynier Systemowy (e⁠-⁠Zdrowie)

Lokalizacja: Kraków

Chcesz pracować przy projektach wykorzystujących nowoczesne technologie bazujące na języku JavaScript? Posiadasz doświadczenie w administrowaniu sieciami? Starasz się nieustannie poszukiwać nowych rozwiązań? Świetnie!
Do naszego zespołu zajmującego się wytarzaniem nowoczesnej usługi webowej oraz aplikacji mobilnej dla portalu obsługi pacjenta, poszukujemy młodszego inżyniera systemowego. Sprawdź szczegóły oferty i dołącz do nas!

PROFIL PRACOWNIKA
Wykształcenie wyższe (mile widziani studenci ostatnich lat)
Dobra znajomość systemu Linux w stopniu umożliwiającym swobodną administrację
Praktyczne doświadczenie w tworzeniu skryptów automatyzujących konfigurację i administrację systemu Linux
Otwartość na szukanie nowych rozwiązań
Doświadczenie w pracy z zespołem
Mile widziana znajomość: Docker, Docker Compose, Ansible, Kubernetes, oraz dowolnego języka programowania

TWOJE ZADANIA
Administracja i konfiguracja serwerami Linux, konfiguracje sieci oraz dostępów VPN
Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów projektowej infrastruktury opartej na Linux
Zarządzanie wdrożeniami systemów w architekturze mikroserwisowej opartej na Docker oraz Kubernetes
Bliska współpraca z zespołem wytwarzającym oprogramowanie, wparcie w procesie CI/CD

DLA CIEBIE
Udział w ciekawych projektach z zakresu IT dla medycyny
Praca z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, duża elastyczność w doborze rozwiązań oraz kierunku rozwoju
Współpraca z doświadczonymi specjalistami z dziedziny Devops oraz zespołem wytwarzającym nowoczesny systemu webowe oraz mobilne
Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez formularz na stronie: https://kariera.comarch.pl/praca/mlodszy-inzynier-systemowy-e-zdrowie/

Dodano dnia: 25-06-2021

Comarch SA

Zobacz wszystkie oferty Comarch SA