Mobile Developer (IONIC)

Lokalizacja: ZDALNIE

Szczegóły oferty:

HEJ :)

Poszukujemy Mobile Developera (Ionic) dla firmy zajmującej się rozwojem platformy nAxiom (autorskie środowisko do tworzenia wydajnych i bezpiecznych aplikacji dedykowanych dla organizacji).

Liczba etatów: 1
• Mobile Developer

Miejsce pracy: Strefa Jasionka (okolice Rzeszowa) lub Praca zdalna - Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy - 7:00 - 9:00 (Pon. - Pt.)
Zespół developerski: 7-8 osób - firma poszerza zespół projektowy

Jak będzie wyglądał Twój zakres obowiązków:
• Udział w projektach zakresie rozwoju platformy nAxiom (aplikacja mobilna) – praca w SCRUM
• Tworzenie wysokiej jakości, przejrzystego kodu – praca przy projekcie w najnowszych technologiach
• Proponowanie sprawdzonych lub innowacyjnych rozwiązań

Niezbędne umiejętności i kwalifikacje
• Bardzo dobra znajomość platformy IONIC
• Poparta doświadczeniem znajomość Angular (2+) i .NET Core
• Bardzo dobra znajomość JavaScript/TypeScript
• Dobra znajomość MS SQL
• Bardzo dobra znajomość interfejsu WebApi

to czekamy właśnie na Ciebie!

W zamian za swoje pracę otrzymasz:
• Wynagrodzenie podstawowe dostosowane do posiadanego doświadczenia: 10 000 - 15 00 netto (B2B)
• Możliwość dostosowania warunków pracy do indywidualnych potrzeb - Praca zdalna w elastycznych godzinach rozpoczęcia pracy, w przedziale 7:00 - 9:00 (Pon. - Pt.) lub stacjonarnie w Rzeszowskim biurze - jeśli jesteś z okolic
• Płatne urlopy
• Wyzwania zawodowe gwarantujące stały rozwój umiejętności - praca przy projekcie w najnowszych technologiach oraz przy platformie która jest nowością na rynku
• Możliwość realizowania własnych pomysłów

MASZ PYTANIA?
Zadzwoń: 501-726-511

Prześlij nam swoje Cv na adres e-mail: mobile-developer-ionic.ggra.qjkq@tbapply.pl

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Dodano dnia: 26-06-2021

GRH Polska

Zobacz wszystkie oferty GRH Polska