Programista Java

Lokalizacja: Kraków

Lokalizacje: Kraków| Bielsko-Biała| Katowice| Lublin| Łódź| Poznań| Warszawa| Wrocław| Rzeszów

PROFIL PRACOWNIKA

Ukończone studia (lub w trakcie) informatyki, matematyki lub telekomunikacji
Doświadczenie w projektach komercyjnych jako programista Java
Praktyczna znajomość Java SE 8 i Java EE 7 oraz wiedza zakresu JPA 2.0 i Hibernate
Doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych przy użyciu JUnit i Mockito
Znajomość procesu Continuous Integration (Bamboo, Maven, SVN, GIT, Nexus)
Praktyczna umiejętność projektowania aplikacji w architekturze microserwisów
Język angielski na poziomie bardzo dobrym
Dodatkowym atutem będzie umiejętność swobodnego tworzenia i utrzymania testów Concordion, JMeter
Mile widziana również znajomość:
RestEasy, Swagger i JMS
JBPM, Activiti
Oracle PLSQL
Intelij i Wildfly
APM
HaProxy
SonarQube
Apache Camel, Karaf
JavaScript i React.js
Jenkins i doświadczenie z statyczną analizą kodu

TWOJE ZADANIA

Wsparcie analizy
Projektowanie architektury aplikacji
Development w standardzie CleanCode
Pisanie i utrzymanie testów jednostkowych
Wsparcie w pisaniu i utrzymaniu testów integracyjnych

DLA CIEBIE

Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
Współpraca z najlepszymi specjalistami w sektorze telekomunikacyjnym

Aplikowanie poprzez formularz dostępny na stronie: https://kariera.comarch.pl/praca/programista-java-telco/.

Dodano dnia: 29-06-2021

Comarch SA

Zobacz wszystkie oferty Comarch SA