C# regular/senior developer

Lokalizacja: Racibórz

RS-CODE to zespół ekspertów, tworzący oprogramowanie dla naszych klientów wg. zasad lean & agile.

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem firmy jak i z zwiększającą się ilością długotrwałych projektów poszukujemy wsparcia.

Zadania:

Tworzenie i rozwój aplikacji WinForms w C#, ASP.NET, REST API

Implementacja logiki biznesowej, refaktoryzacja istniejącego kodu,

Pisania zapytań SQL,

Pisanie unit-testów wg zasad TDD (MSTest, NUnit, Moq),

Pisanie testów integracyjnych

Praca na backend + front przy ciekawych projektach

Wymagania:

Bardzo dobra znajomość C#

Wykształcenie: Informatyka lub pokrewne techniczne

Korzystanie z systemu kontroli wersji GIT

Dobra znajomość baz danych i umiejętność pisania zapytań SQL (ORM)

Znajomość SCRUM

Komunikatywny j.angielski, mile widziany również j.niemiecki

Zaawansowany poziom umiejętność pisania testów jednostkowych, mockowania, testów integracyjnych

Dobra znajomość zasad S.O.L.I.D. i wzorców projektowych

Zatrudnienie:

Okres próbny 1-3 miesiące (w zależności od umiejętności), następnie umowa na czas nieokreślony

Dowolna forma zatrudnienia, umowa o pracę, b2b, umowa zlecenie (preferowane b2b)

Po okresie wdrożenia, częściowa możliwość pracy w trybie home office

Luźna atmosfera i elastyczny czas pracy

Stabilne zatrudnienie, długotrwały projekt dla polskiego klienta

Dodano dnia: 05-07-2021

RS-CODE

Zobacz wszystkie oferty RS-CODE