Manager Produktu

Lokalizacja: Zielona Góra

Firma Ekoenergetyka – Polska S.A. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury szybkiego ładowania wysokiej mocy dla samochodów i autobusów elektrycznych. Jesteśmy firmą technologiczną, a nasze innowacyjne projekty B+R rozwijają elektromobilność w skali globalnej. Unikalne know-how tworzone przez naszych pracowników pozwala nam zmieniać oblicze komunikacji wprowadzając zeroemisyjny transport do miast na całym świecie. Byliśmy prekursorami rynku emobility, a teraz dzięki zdobytemu doświadczeniu - osiągamy technologiczne przywództwo w światowym megatrendzie jakim jest E-MOBILITY :)

Chcesz być częścią eRewolucji? Zapraszamy do rekrutacji na stanowisko:

Miejsce pracy: Zielona Góra

Opis stanowiska:

-generowanie wymagań funkcjonalnych na podstawie wymagań biznesowych;
-sprawowanie nadzoru nad zadaniami realizowanymi przez zespół w ramach prowadzonych produktów;
-identyfikacja i uwzględnianie zależności technicznych produktu w realizowanych pracach zespołu;
-weryfikacja postępów prac zespołów oraz podejmowanie decyzji o niezbędnych zmianach w odniesieniu do zakresu funkcjonalnego oraz priorytetów;
-opracowywanie pytań i wyjaśnianie wątpliwości z klientami - dotyczy zarówno zapytań komercyjnych i przetargów publicznych;
-samodzielne opracowywanie dokumentacji ofertowej;
-kosztorysowanie projektów;
-analiza techniczna, szacowanie i opis zadań zleconych zespołowi;
-zarządzanie Backlogiem Produktu;
-analiza wpływu funkcjonalności na całokształt rozwiązania;
-opracowywanie dokumentacji w projektach B+R również w zakresie definiowania celów projektów;
-opracowywanie dokumentacji technicznej oraz opiniowanie dokumentów przygotowywanych przez innych członków zespołu;
-kontrolowanie kosztów i budżetu w prowadzonych projektach;
-samodzielne przygotowywanie i prowadzenie prezentacji produktowych;
-wsparcie w rozwiązywaniu problemów serwisowych;
-kształtowanie wizji produktów z uwzględnieniem przyszłych wymagań;
-analiza rynku pod kątem konkurencyjności gamy produktów firmy;
-analiza kompetencji członków zespołu pod kątem potrzeb w realizacji zadań;
-informowanie bezpośredniego przełożonego o stanie spraw i napotkanych trudnościach;
-przestrzeganie pisemnych procedur systemu zarządzania jakością;
-utrzymywanie relacji z klientami i analizowanie ich potrzeb;
-raportowanie dyrektorowi biura rozwoju oprogramowania.

Profil Kandydata:

-wykształcenie wyższe (preferowane kierunki o profilu informatycznym lub pokrewne);
-min. 3 lata doświadczenia zawodowe na stanowisku Manager Produktu;
-umiejętnością w zakresie prowadzenia rozwoju produktów i projektów;
-prawo jazdy kategorii B;
-bardzo dobra znajomość oprogramowania: MS Office, pakiet Google;
-praktyczna znajomość narzędzi do zarządzania projektami;
-znajomość języka angielskiego: C1 w piśmie i B2 w mowie;
-samodzielność w realizowaniu powierzonych i zadań;
-komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
-inicjatywa, postawa proaktywna.

Oferujemy:

-praca w firmie, której produkty są innowacyjne, a branża przyszłościowa;
-możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansów wewnętrznych;
-praca w zgranym zespole, który dzieli się wiedzą;
-pakiet Medyczny w Grupie LuxMed;
-Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych;
-dofinansowanie karty Medicover Sport i sportowej integracji;
-korzystne ceny posiłków na Ekoen;
-płatny program poleceń pracowników produkcyjnych;
-przyjazne środowisko pracy;
-pyszna kawa z lokalnej palarni.

KLAUZULA INFORMACYJNA

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest EKOENERGETYKA – POLSKA Spółka Akcyjna, adres: ul. Nowy Kisielin – Rozwojowa 7A, 66-002 Zielona Góra, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Zielonej Górze, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000846229, o kapitale zakładowym 148.800,00 złotych wpłacony w całości, NIP: 9731013938, REGON: 081115852.

Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych można uzyskać pod adresem rodoatekoenergetyka.com.pl .

Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko pracy, na które kandydat aplikuje, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a), czyli zgody na przetwarzanie danych oraz art. 6 ust. 1 lit. c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej RODO), w związku z art. 22¹ § 1 Kodeksu Pracy.

Dane osobowe będą przetwarzane przez czas trwania rekrutacji, a następnie przez okres 1 roku od zakończenia rekrutacji. Wysłanie aplikacji jest równoznaczne z udzieleniem zgody na przetwarzanie danych w niej zamieszczonych w procesie rekrutacyjnym, do którego kandydat przystępuje.

W przypadku wyrażenia przez Pana/Panią zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji, dane będą przetwarzane przez okres 2 lat od momentu udzielenia zgody.

Dostęp do danych osobowych kandydatów mogą mieć: osoby upoważnione przez Administratora; podmioty, którym Administrator powierzył przetwarzanie danych osobowych (podmioty przetwarzające) na podstawie zawartych umów m.in. firmy księgowo-kadrowe, kancelarie prawne, firmy świadczące usługi IT, firmy doradcze; podmioty, którym Administrator zobowiązany jest udostępniać dane na podstawie przepisów prawa.

Może Pan/Pani skorzystać z prawa dostępu do danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.

Przysługuje Panu/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

Przysługuje Panu/Pani prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22¹ § 1 Kodeksu pracy jest niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji, podanie danych w szerszym zakresie ma charakter dobrowolny.

Dodano dnia: 09-07-2021

Ekoenergetyka-Polska S.A.

Zobacz wszystkie oferty Ekoenergetyka-Polska S.A.