Frontend (React) Developer [zdalnie lub z biura]

Lokalizacja: Warszawa

Szczegóły oferty:

✔ Kogo poszukujemy?
Aktualnie tworzymy własny system do zarządzania tożsamością i dostępami. Szukamy Frontend Developera, dobrze zorientowanego i chętnie korzystającego z najnowszych rozwiązań, który dołączy do kilkuosobowego zespołu developerskiego Uniteam.

✔ Kim jesteśmy?
Uniteam to doświadczony zespół entuzjastów IT, który świadczy usługi skoncentrowane wokół rozwiązań opartych na idei „continuous everything”. Jesteśmy polską firmą, istniejącą na rynku od 2009 roku. Naszą specjalnością jest usprawnianie i automatyzacja procesów produkcji oprogramowania, DevOps, a także narzędzia Atlassian (jesteśmy Złotym Partnerem). Pracujemy nad własnym systemem do zarządzania dostępami. Projektujemy rozwiązania dla dużych organizacji i chętnie dzielimy się wiedzą z zespołem klienta jak i wewnątrz. Na swoim koncie mamy ponad 1000 zrealizowanych projektów, a nasz zespół liczy prawie 50 osób.

✔ Gdzie mamy siedzibę?
Na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Biuro jest dostępne dla chętnych a aktualnie pracujemy w 100% zdalnie.

✔ Główne obowiązki:
Przekładanie wymagań biznesowych na rozwiązania techniczne.
Implementacja rozwiązań w oparciu o specyfikację.
Projektowanie elementów systemu.
Tworzenie dokumentacji technicznej.
Współpraca przy tworzeniu aplikacji
Tworzenie testów pod wytworzone aplikacje front-end.
Merytoryczne wsparcie zespołu programistycznego.
Współpraca z programistami back-end.

✔ Nasze oczekiwania:
Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Frontend Developera.
Bardzo dobra znajomość: React, Typescript, GraphQL.
Znajomość: Emotion, Material-UI, Apollo Client, formik, lodash, GIT.
Podstawowa wiedza z zakresu UX i UI.

✔ Stawka:
80 – 130 zł/h na b2b (do negocjacji, zależna od umiejętności i doświadczenia).

Dodano dnia: 09-07-2021

Uniteam Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty Uniteam Sp. z o.o.