Junior iOS Developer

Lokalizacja: Cały kraj

Naszym klientem jest firma zajmującą się tworzeniem oprogramowanie dla klientów zagranicznych. Kodują aplikacje webowe i mobilne, rozwijają też wewnętrzne projekty.

Prowadzimy obecnie rekrutację do zespołu składającego się z 2 osób odpowiedzialne za iOS oraz 8 RoR Developerów.

Opis stanowiska
- Rozwój istniejącej aplikacji o zasięgu globalnym
- Tworzenie unit testów
- Aplikacja natywna pisana w Swift
- Zapewnienie wysokiej jakości kodu

Wymagania
- Min. 1,5 roczne doświadczenie komercyjne
- Znajomość Swift oraz platformy iOS
- Język angielski na poziomie B2
- Znajomość wzorców projektowych
- Znajomość metodyk zwinnych
- Doświadczenie w pracy w środowisku Scrum
- Samodzielność. dociekliwość

Oferujemy
- Zatrudnienie w ramach umowy B2B
- Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej
- Wyjazdy integracyjne dla pracowników oraz ich bliskich i rodzin
- Angielski raz w tygodniu z nativem
- Ergonomiczne fotele oraz biurka, dużo przestrzeni dookoła biurka
- Monitory, komputery + pełne wyposażenie (w przypadku pracy zdalnej dofinansowanie do stworzenia domowego biura)
- Codziennie śniadania w biurze za free
- Lodówka pełna napoi w stylu mate
- Playstation z 65 calowym tv
- Ogródek przy biurze z miejscem do grillowania
- W każdy pierwszy poniedziałek miesiąca wspólne wyjście firmowe/obiad w biurze
- Ubezpieczenie zdrowotne i na życie
- Kartę multisport
- Opiekę prawniczą

Dodano dnia: 12-07-2021

Talent Place

Zobacz wszystkie oferty Talent Place