Full Stack Developer Java + JS, React

Lokalizacja: Kraków

Nasz klient Specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych produktów technologicznych dla największych podmiotów m.in. z branży finansowej, Telco. Zatrudniaja ponad 600 specjalistów, docierając na co dzień do ponad 300 milionów klientów w 31 krajach. Biura znajdują się nie tylko w Europie, ale też w Stanach Zjednoczonych, Singapurze i Australii.

Opis stanowiska
- Rozbudowa platformy finansowej
- Współpraca z zespołem developerskim
- Dbanie o jakość kodu

Wymagania
- Minimum 2 lata komercyjnego doświadczenia
Znajomość:
- Java 8+
- Spring Framework / Spring Boot,
- JUnit, Mockito
- REST API
- JavaScript, React
- Git
- querying language such as SQL
- issue tracker e.g. Jira, Redmine

Mile widziana znajomość:

- Graph databases e.g. Neo4j
- Agile approach, TDD
- Spring Cloud, AWS
- Maven, Gradle
- Angular, Vue
- HTML/CSS/JS framework, e.g. React-Boostrap, Bootstrap, etc.

Oferujemy
- Elastyczna forma zatrudnienia (B2B lub UoP)
- Brak dress code
- Firmowa biblioteka oraz 80 godzin na szkolenia i rozwój
- Dofinansowanie do karty Multisport oraz prywatnej opieki medycznej
- Kursy językowe z native speakerem

Dodano dnia: 12-07-2021

Talent Place

Zobacz wszystkie oferty Talent Place