ADMINISTRATOR SYSTEMÓW LINUX (REMOTLY)

Lokalizacja: Rzeszów

Linux nie ma przed Tobą tajemnic i posiadasz doświadczenie w administracji systemów?

Proponujemy:

- profesjonalny proces wdrożenia
- stałe podnoszenie kompetencji poprzez rozwinięty system szkoleń
- elastyczną formę i godziny współpracy (UoP max 8500 brutto, 10 000 + vat B2B)
- pakiet benefitów pracowniczych
- możliwość pracować zdalnie

Idealnie jeśli posiadasz:

- doświadczenie w administracji systemów i bardzo dobrą znajomość Linuxa
- znajomość narzędzi systemowych i umiejętność wykorzystywania ich do monitorowania, konfiguracji i optymalizacji parametrów pracy
- umiejętność tworzenia skryptów w Bash/Python/Perl
- praktyczną znajomość narzędzi Nagios, Grafana/Graphite
- umiejętność administracji serwerami SMTP, IMAP, Postfix, HTTP, FTP, DNS
- praktyczna wiedza na temat oprogramowania: Apache, Nginx, Openstack, GIT, LXC, KVM, Ansible
- znajomość: PostgreSQL, MySQL, LDAP, Couchbase
- mile widziana: znajomość zagadnień sieciowych związanych z protokołem TCP/IP i OSPF/BGP4.

ZAKRES ZADAŃ I ODPOWIEDZIALNOŚCI:

- będziesz instalować, konfigurować i administrować systemami operacyjnymi.
- monitorować stan systemów informatycznych.
- rozwiązywać problemy napływające do działu.
- optymalizować procesy i rozwijać aplikacje.
- projektować, wdrażać rozwiązania i tworzyć dokumentację techniczną
- rozwijać się i czerpać wiedzę od ekspertów branży!

Dodano dnia: 13-07-2021

Infastage

Zobacz wszystkie oferty Infastage