Kierownik Projektu/Wdrożeniowiec

Lokalizacja: Kraków

Chciałbyś rozwijać swoje kompetencje realizując projekty na rynku polskim oraz międzynarodowym, ucząc się od doświadczonych członków zespołu? Interesuje Cię rozwój kariery na stanowisku Kierownika projektu, dodatkowo Twoje zainteresowania skierowane są zarówno na obszar informatyki, jak i medycyny?
Do naszego zespołu zapraszamy aktualnych oraz przyszłych Kierowników projektu i Wdrożeniowców. Nie czekaj, sprawdź szczegóły oferty i aplikuj!

PROFIL PRACOWNIKA
Wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne, ekonomiczne)
Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
Znajomość języka angielskiego
Komunikatywność i wysoka kultura osobista
Kreatywność
Dyspozycyjność
Gotowość do wyjazdów krajowych oraz zagranicznych
Dodatkowe atuty:
- znajomość metodologii zarządzania projektami (PRINCE2, PMI, AGILE) poparte certyfikatami
- doświadczenie we wdrażaniu systemów informatycznych, szczególnie w branży medycznej

TWOJE ZADANIA
Analiza potrzeb Klienta
Przygotowanie dokumentacji projektowej
Planowanie i realizacja projektu w roli Kierownika Projektu
Rozliczenie projektów
Wykonywanie prac wdrożeniowych obejmujących przygotowanie urządzeń oraz aplikacji
Prowadzenie projektów wdrożeniowych zgodnie z wymaganiami Klienta oraz specyfikacją
Przeprowadzenie testów akceptacyjnych z Klientem
Przygotowywanie materiałów i prowadzenie szkoleń w zakresie obsługi systemu
Wsparcie techniczne/merytoryczne klientów

DLA CIEBIE
Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
Indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń w roli Project Managera
Stabilną formę zatrudnienia i atrakcyjne warunki finansowe
Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
Prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking
Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna, z basenem i siłownią, stołówka

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez formularz na stronie: https://kariera.comarch.pl/praca/kierownik-projektu-wdrozeniowiec/

Dodano dnia: 15-07-2021

COMARCH S.A.

Zobacz wszystkie oferty COMARCH S.A.