DevOps Engineer

Lokalizacja: Katowice

Dla naszego Klienta, światowego lidera innowacji technologicznych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Informacje o projekcie:
- branża: Automatyka obrazowa
- lokalizacja: Śląsk
- praca zdalna: możliwość pracy zdalnej w 100%
- współpraca: UoP / B2B
- czas trwania projektu: stała współpraca
- godziny pracy: elastyczne
- wynagrodzenie: UoP (8-12k brutto/mc) / B2B (10-14k netto/mc)

Zakres zadań:
- współpraca z programistami i testerami w procesie przygotowania oprogramowania,
- troubleshooting,
- obsługa zadań związanych z bieżącym utrzymaniem systemów informatycznych,
- współpraca z zespołami developerów i QA,
- zarządzanie serwerami i domenami,
- instalowanie / uruchamianie / obsługa narzędzi potrzebnych zespołom developerskim i QA, np. Jenkins, własne repozytoria obrazów Docker, repozytoria npm,
- monitoring środowisk,
- tworzenie i monitorowanie kopii zapasowych środowisk,
- zarządzanie infrastrukturą aplikacji - aktualizacje serwerów, oprogramowania itp.,
- wprowadzanie procedur i nadzór nad bezpieczeństwem systemów.

Wymagania Klienta:
- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2),
- znajomość środowiska Linux (zarządzanie serwerami),
- znajomość Docker/Docker compose,
- podstawowa znajomość języka Python,
- znajomość Git.

Mile widziana znajomość:
Kubernetes, Helm/Helmfile, Terraform, Ansible, Znajomość środowisk chmurowych (AWS, DigitalOcean), Znajomość mechanizmów CI/CD, Jenkins, ArgoCD

Nasz Klient oferuje:
- stała współpraca w oparciu o UoP lub B2B,
- elastyczne godziny pracy,
- pakiet medyczny,
- pakiet sportowy,
- dodatkowe ubezpieczenie na życie,
- indywidualne szkolenia rozwojowe.

Firma DPM Sp. z o.o. posiada wpis w Krajowym Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencję Zatrudnienia o numerze 2069.

Aplikując zgadzasz się na przetwarzanie przez DPM Sp. z o.o., danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach

Dodano dnia: 16-07-2021

DPM Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty DPM Sp. z o.o.