JAVA DEVELOPER

Lokalizacja: Łódź

Praca ŁÓDŹ

Umowa o pracę
Wynagrodzenie miesięczne około 15.0000/17.000 pln brutto

Nasz Klient AUTOMOTIVE (lider technologii i usług integracyjnych dla rynku motoryzacyjnego, mobilnego, telekomunikacyjnego) poszukuje JAVA DEVELOPER

ZADANIA NA TYM STANOWISKU TO:

Współpraca/zrozumienie wymagań Klienta i wymagań Biznesu

Projektowanie zgodzie z komponentami systemu

Tworzenie komponentów SW i zarządzanie Architekturą

Kodowanie w Java SE

Projektowanie komponentów SW pochodzące z HLD

Współpraca z zespołem programistów

WYMAGANIA:

Kilkuletnie doświadczenie w projektowaniu i rozwoju oprogramowania
Doświadczenie w JAVA
Doświadczenie w rozwoju oprogramowania motoryzacyjnego
Znajomość: MQTT, TCP/IP, HTTP, SOCKS
Angielski – min. B2

WYŚLIJ CV na adres e-mail: jobs@personnelandmedia.com z dopiskiem: JAVA DEVELOPER

Dodano dnia: 16-07-2021

PMSolutions

Zobacz wszystkie oferty PMSolutions