Młodszy programista React Native

Lokalizacja: Łódź

W Comarch dążymy do unowocześnia służby zdrowia. Nasze innowacyjne projekty z zakresu telemedycyny wykorzystywane są zarówno przez ośrodki zdrowia, jak i instytucje medyczne.
Do naszego zespołu w Łodzi, wspieranego przez dokumentalistkę, poszukujemy Młodszego programisty, która posiada już pierwsze doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych.
Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania i razem z nami chcesz rozwijać projekty, takie jak Diagnostic Point, Home Health – nie zwlekaj, sprawdź szczegóły oferty i aplikuj!

PROFIL PRACOWNIKA
Wykształcenie wyższe (mile widziani studenci ostatnich lat)
Praktyczne doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych opartych o React Native
Znajomość:
- React Native
- Javascript
- TypeScript,
- REST API
- Redux
- iOS
- Android
- GIT
Dodatkowe atuty:
- znajomość Android SDK
- Jest
- JsMockito

TWOJE ZADANIA
Tworzenie nowych aplikacji
Rozbudowa aplikacji o nowe funkcjonalności

DLA CIEBIE
Praca pełna wyzwań i możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia w innowacyjnym i rozwojowym sektorze Comarch e-Zdrowie
Dołączenie do zespołu profesjonalistów, wspieranych przez dokumentalistkę
Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem i o globalnym zasięgu
Możliwość realizacji własnych pomysłów
Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami IT

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez formularz na stronie: https://kariera.comarch.pl/praca/mlodszy-programista-react-native/

Dodano dnia: 19-07-2021

COMARCH S.A.

Zobacz wszystkie oferty COMARCH S.A.