Senior Python Developer

Lokalizacja: Warszawa

Nasz Klient umożliwia markom maksymalizację potencjału contentu ich produktów poprzez usprawnienie i integrację kompleksowego procesu tworzenia, zarządzania i dystrybucji treści.

Twoje zadania w rozwoju tego narzędzia:
• projektowanie oraz wdrażanie oprogramowania
• udział w opracowywaniu koncepcji oraz planowaniu nowych modułów, funkcjonalności oraz aplikacji
• udoskonalanie wdrażanego rozwiązania pod kątem wydajności oraz technologii
• weryfikacja jakości oprogramowania (przeprowadzanie Code Review)

Intencją pozyskania do współpracy programisty Python / Django jest rozwój aplikacji webowych, które znajdują się w portfolio naszego Klienta, ale przede wszystkim tych, które dopiero mają się w nim znaleźć.

Wymagania:
• Python (min. 4 lat doświadczenia łącznie)
• frameworku Django
• PostgreSQL (lub inne relacyjnej bazy danych)
• swoboda w działaniu z REST Api oraz wzorcach projektowych
Mile widzianym będzie:
• znajomość Flask, Redis, Celery, Docker, HTML, CSS, LESS, JS, React
• umiejętność optymalizowania zapytań bazodanowyc
• doświadczenie w zarządzaniu zespołami IT

Oferta
• wynagrodzenie w przedziale 18.000 24.000 netto (+VAT) PLN
• długoterminową współpracę
• możliwość pracy zdalnej bądź w biurze w Warszawie
• możliwość pracy i rozwój w jednej z najszybciej rozwijającej się gałęzi biznesu (Data Science, Big Data, e-Commerce)
• pracę z fajnym, ambitnym i lubiącym się zespołem
• opiekę medyczną i MultiSport, obiady w biurze, premie

Dodano dnia: 22-07-2021

Talent Place

Zobacz wszystkie oferty Talent Place