PHP Developer

Lokalizacja: Warszawa

Jesteśmy organizacją dostarczającą SaaS/DaaS i tworzymy unikatowe rozwiązania dla działów ecommerce międzynarodowych klientów.
Zbieramy i przetwarzamy miliony danych dziennie w zautomatyzowanym procesie (data mining), doprowadzając do ich ustrukturyzowania pozwalającego na głębokie analizy i wartościowe wnioski. Istniejemy od 10 lat, nasz zespół to ponad 100 osób. Pracujemy z biur w Warszawie, Londynie i Meksyku. Budujemy i rozwijamy nasze oprogramowanie (zaawansowana platforma analityczna big data) w złożonych i wymagających projektach.

Opis stanowiska

• Mamy własny produkt eStoreCheck, z którego korzystają największe marki i firmy świata. Dostarczamy informacje i dane na podstawie których nasi Klienci podejmują decyzje, opracowują swoje strategie obecności w e-commerce
• Na nasz produkt składają się dwie aplikacje, back-officeowa (z której korzystają nasi pracownicy) i służy do zbierania oraz przetwarzania danych. Druga, która służy do prezentacji, agregacji danych w formie wykresów, tabel, dashboardów dla naszych Klientów. Obie aplikacje bardzo ściśle ze sobą współpracują i współdzielą niektóre komponenty
• System składa się obecnie ponad 80 maszyn dedykowanych, 12TB na klastrach bazodanowych, setek terabajtów danych w postaci plików
• Pracując nad funkcjonalnościami i rozwojem naszej aplikacji często spotkasz się z wyzwaniami, których rozwiązań nie znajdziesz na Stack Overflow. Konieczne będzie zaprojektowanie rozwiązania unikalnego i nowatorskiego
• Nasz system musi zapewnić dostęp do danych w 3 głównych filarach jednocześnie: wysoka prędkość zapisu, wysoka prędkość odczytu, zgodność danych - co jest dużym wyzwaniem i wymaga zastosowania różnych technologii w hybrydowej konfiguracji

O zespole:

• Korzystamy z: Jira, Slack, Confluence itd.
• Nasz stack technologiczny to: PHP 7, mySQL, Redis, RabbitMQ, ElasticSearch, Percona MySQL, Puppeter, Composer, Git, Chromium i wiele innych.
• Nasz Zespół to 19 doświadczonych Programistów PHP (Team Leaderzy mocno techniczni), wspomaga nasz zespół doświadczony DevOps, team produktowy
• Pracujemy w Scrumie w dwutygodniowych sprintach
• Obecnie budujemy zespół front-endowy (w technologii React)

Wymagania:

• 3/4 lata doświadczenia komercyjnego w PHP.
• Bardzo dobra znajomość PHP 7 OOP oraz wzorców projektowych
• Znajomość i doświadczenie z MySQL (pojęcie o działaniu i tworzeniu wydajnych zapytań SQL, nie tylko przez ORMy)
• Znajomość środowiska Linux (pracujemy na Ubuntu 18.x) oraz Gita
• Doświadczenie / znajomość technologii związanej z przetwarzaniem dużej ilości danych, analityką danych lub systemami rozproszonymi
• Idealny współpracownik będzie miał silne poczucie odpowiedzialności za realizację projektu, nastawiony na pracę zespołową, ciągłe poszukiwanie usprawnień, dzielenie się wiedzą z młodszymi Kolegami w Zespole

Mile widziane:

• Znajomość zagadnień dt. API i REST API
• Znajomość JavaScript, HTML, CSS
• Mile widziane będzie doświadczenie w branży e-commerce
• ElasticSearch, Rabbit
• Cenimy osoby, które stale chcą się uczyć i rozwijać

Oferujemy:

• Wynagrodzenie 10.000-19.000 PLN netto B2B (oferujemy również UoP)
• Pakiet prywatnej opieki medycznej indywidualny lub rodzinny (LuxMed)
• Multisport karta sportowa różne warianty
• Szkolenia
• Pracę z biura na al. KEN 18, bądź w modelu hybrydowym, albo 100% zdalnym
• W biurze zapewniamy napoje zimne, gorące, owoce, zdrowe przekąski, masaże przy biurku
• Imprezy integracyjne
• Nowoczesne narzędzia pracy
• Niekorporacyjny klimat pracy i ludzi nastawionych na współpracę

Dodano dnia: 22-07-2021

Talent Place

Zobacz wszystkie oferty Talent Place