Programista Front-end (Angular)

Lokalizacja: Warszawa

Nasz Klient działa w pierwszej szóstce największych banków w Polsce. Swoim Klientom dostarcza rozwiązania z zakresu finansowania działalności na rynku krajowym i międzynarodowym, oraz szereg produktów oszczędnościowo-inwestycyjnych i kredytowych, dzięki czemu pracownicy mogą budować swoją ścieżkę kariery w różnych obszarach.
W funkcjonowaniu biznesu kluczowy jest obszar IT, w którym pracownicy mogą być odpowiedzialni za budowanie innowacyjnych rozwiązań z wykorzystaniem Bigdata, Cloud oraz AI, jak również rozwój nowoczesnych aplikacji internetowych i mobilnych, modernizację i utrzymanie infrastruktury serwerowej i sieciowej, wsparcie użytkowników i wiele innych. Bank jest środowiskiem bardzo dynamicznym i pełnym wyzwań, dającym możliwość współpracy z największymi firmami z branży IT jak Apple, Google, Microsoft, Amazon czy Oracle oraz z szeregiem innowacyjnych startupów zarówno z Polski jak i ze świata.

Opis stanowiska:

• Tworzenie warstwy prezentacji aplikacji w oparciu o wymagania biznesowe;
• Integrowanie Frontend-u z BackEnd za pomocą Rest API;
• Współpraca z programistami BackEndu i projektantami UX/UI;
• Wykonywanie Code Review.

Wymagania:

• min. 2 lata komercyjnego doświadczenia
• Bardzo dobra znajomość frameworka Angular;
• Dobra znajomość języka JavaScript;
• Dobra znajomość HTML5, CSS3, jQuery, Bootstrap;
• Umiejętność pracy z systemem kontroli wersji GIT;
• Umiejętność analitycznego myślenia;
• znajomość j.angielskiego na poziomie B2

Mile widziana:

• znajomość metodyki Scrum

Oferujemy:

• Bonusy i premie dla wszystkich linii biznesowych i wsparciowych
• Nagrody dla wyróżniających się pracowników
• Pracownicze Plany Kapitałowe,
• Atrakcyjne Ubezpieczenie na życie i NNW dla pracowników i ich bliskich
• Kompleksowy Program opieki zdrowotnej Enel-Med dla pracowników i ich bliskich
• Platforma kafeteryjna MyBenefit
• Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
• Dofinansowanie do wypoczynku dzieci
• Możliwość uczestniczenia w zespołach projektowych w Banku
• Możliwość awansu i zwiększania zakresu odpowiedzialności
• Aplikacja do nauki języka angielskiego eTutor
• Programy rozwojowe
• Programy talentowe
• E-learning
• Wykłady i warsztaty inspiracyjne

Dodano dnia: 23-07-2021

Talent Place

Zobacz wszystkie oferty Talent Place