IT ServiceDesk Specialist

Lokalizacja: Warszawa

Szczegóły oferty:

Zakres obowiązków
-Codzienne, samodzielne diagnozowanie oraz rozwiązywanie zgłoszeń od użytkowników,
-Przygotowywanie komputerów I innych urządzeń końcowych do pracy,
-Nadzorowanie poprawnej pracy urządzeń końcowych,
-Utrzymywanie aktualnej bazy sprzętu, aplikacji , incydentów oraz wiedzy,
-Przygotowywanie instrukcji dla użytkowników systemów IT,
-Nadzór nad kontaktami z autoryzowanymi serwisami sprzętu,
-Raportowanie do lidera zespołu ServiceDesk.

Wymagania
-Wysoka kultura osobista i dobre umiejętności komunikacyjne,
-Praktyczna znajomość komputerów,
-Dobra znajomość technologii chmurowej Microsoft,
-Wiedza z zakresu zarządzania komputerami z system Windows 10,
-Znajomość zagadnień rozwiązań chmurowych,
-Znajomość zagadnień związanych z siecią LAN i WAN,
-Znajomość języka angielskiego na poziomie B1,
-Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
-Możliwość podróży służbowych do innych lokalizacji firmy,
-Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy
-Umowę o pracę na pełen etat,
-Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku przy ciekawym, unikalnym projekcie,
-Opieka medyczna,
-Dofinansowanie do karty Multisport,
-Dodatkowe szkolenia,

Dodano dnia: 23-07-2021

Gulermak Oddział w Polsce

Zobacz wszystkie oferty Gulermak Oddział w Polsce