Front-End Developer

Lokalizacja: Wrocław

Dla naszego klienta, wiodącej firmy na rynku europejskim w branżach spedycja, logistyka i transport, poszukujemy Front-end Software Developera z ugruntowaną wiedzą i doświadczeniem w tworzeniu aplikacji z wykorzystaniem Typescript lub JavaScript oraz znajomością Reacta.

Opis stanowiska:
• Rozwijanie aplikacji webowych
• Dbanie o jakość kodu
• Analiza i ewaluacja trendów w programowaniu
• Projektowanie i realizacja cyfrowych prototypów z zastosowaniem nowych technologii
• Współpraca z zespołem Research i Development (Niemcy)

Wymagania:
• 3+ lat doświadczenia w tworzeniu aplikacji z wykorzystaniem Typescript/JavaScript
• Bardzo dobra znajomość React
• Znajomość metodologii Agile (Scrum, Kanban, DevOps, CI/CD)
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Proaktywność i niezależność
• Otwartość, gotowość do pracy zespołowej

Mile widziane:
Znajomość Java, Spring/Spring Boot oraz Docker

Oferujemy:
• 47 dni pracy zdalnej
• Karnet lunchowy
• Ubezpieczenie na życie
• Prywatna opieka medyczna
• Możliwość przyjścia z dzieckiem do pracy
• Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)

Dodano dnia: 27-07-2021

Talent Place

Zobacz wszystkie oferty Talent Place