Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Backend PHP Developer

Lokalizacja: Szczecin

Ogłoszenie Bezpośrednie

Rewolucyjny, najszybciej rozwijający się  rynek produktów cyfrowych prowadzonych przez graczy i dla graczy. Naszym celem jest zapewnienie jakości i bezpiecznej platformy dla wszystkich transakcji cyfrowych.

Jeśli chcesz zacząć swoją przygodę z branżą gamingową to jest właśnie to miejsce. Aktualnie poszukujemy:

Miejsce pracy: Szczecin

ZADANIA, KTÓRE NA CIEBIE CZEKAJĄ:

  • integrowanie partnerów biznesowych oraz technicznych,
  • współpraca z innymi działami przy rozwiązywaniu problemów i wdrażaniu nowych funkcjonalności,
  • utrzymywanie systemu oraz platformy,
  • dostarczanie rozwiązań według specyfikacji biznesowej,
  • rozwój platformy e-commerce.

Wymagania:

DOŁĄCZ DO NAS, JEŚLI:

  • masz poczucie humoru i nie przeszkadza Ci bardzo swobodna atmosfera pracy.
  • przejawiasz inicjatywę, zaangażowanie, chcesz poszerzać swoje umiejętności i wiedzę,
  • znasz język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznych,
  • znasz dowolny system kontroli wersji,
  • potrafisz tworzyć REST API,
  • masz doświadczenie z relacyjnymi bazami danych i słyszałeś o ORM,
  • wiesz, co to jest MVC, dziedziczenie i fabryka abstrakcyjna,
  • znasz Symfony lub przynajmniej jeden framework PHP,
  • programujesz w języku PHP i cieszy Cię obiektowa ewolucja języka.

DODATKOWO DOCENIMY:

  • doświadczenie z frameworkiem Angular i/lub językiem TypeScript,
  • znajomość technologii RabbitMQ, ElasticSearch, Redis,
  • doświadczenie w środowisku Docker,
  • zaawansowana wiedza bazodanowa, optymalizacja zapytań i indeksów.

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub inną preferowaną formę zatrudnienia np. B2B,
  • kartę multisport, prywatną opiekę medyczną, platformę do nauki języków obcych
  • elastyczne godziny pracy i możliwość częściowej pracy zdalnej,
  • work life balans,
  • pracę w młodym zespole,
  • współpracę z wybitnymi ekspertami i partnerami biznesowymi z całego świata,
  • dostęp do unikalnej wiedzy wewnątrz organizacji,
  • imprezy integracyjne, free food day,
  • mega zniżkę na zakup gier komputerowych,
  • biuro w centrum miasta, w którym panuje luźna atmosfera i brak oficjalnego dress code’u.

Wynagrodzenie:

8.000 - 14.000 netto na B2B

Informacje dodatkowe:

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dodano dnia: 27-07-2021

Gamivo. S.A.

Jeśli chcesz zacząć swoją przygodę z branżą gamingową to jest właśnie to miejsce!

Rewolucyjny, najszybciej rozwijający się  rynek produktów cyfrowych prowadzonych przez graczy i dla graczy.

GAMIVO łączy w sobie e‑commerce i gaming.

  • to wiodąca platforma transakcyjna z grami i towarami cyfrowymi o globalnym zasięgu dla klientów ze wszystkich krajów świata!
  • to miejsce łączące tysiące sprzedawców oferujących gry i inne towary cyfrowe z milionami klientami poszukującymi niskich cen i wysokiej jakości!
  • to nieograniczone perspektywy! - bijemy własne rekordy i rozwijamy się w zawrotnym tempie. W kwietniu zadebiutowaliśmy na NewConnect. Nasze wyniki mówią same za siebie!

Rok założenia: 2017

Główna siedziba: Poznań, ul. Dąbrowskiego 77 A (biurowiec Nobel Tower)

Liczba Pracowników: 90

Zobacz wszystkie oferty Gamivo. S.A.