Tester Oprogramowania

Rewolucyjny, najszybciej rozwijający się  rynek produktów cyfrowych prowadzonych przez graczy i dla graczy. Naszym celem jest zapewnienie jakości i bezpiecznej platformy dla wszystkich transakcji cyfrowych.

Jeśli chcesz zacząć swoją przygodę z branżą gamingową to jest właśnie to miejsce. Aktualnie poszukujemy:

ZADANIA, KTÓRE NA CIEBIE CZEKAJĄ

  • współpracę przy tworzeniu specyfikacji funkcjonalnych dla nowych funkcjonalności
  • tworzenie scenariuszy i przypadków testowych
  • zapewnienie funkcjonalnej zgodności oprogramowania z wymaganiami biznesowymi i technicznymi

Wymagania:

DOŁĄCZ DO NAS, JEŚLI POSIADASZ

  • umiejętność automatyzacji testów
  • doświadczenie w przygotowywaniu specyfikacji testów, scenariuszy testowych, pisaniu planów testów oraz w dokumentowaniu wyników testów
  • doświadczenie w pracy z narzędziami do zarządzania testami oraz raportowania błędów
  • wiedzę na temat procesów i narzędzi testowych

MILE TAKŻE JEST PRZEZ NAS WIDZIANE, JEŚLI:

  • będziesz posiadał doświadczenia w pracy z JIRA, Gitlab, Linux, Docker
  • umiejętność automatyzacji testów.

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub inną preferowaną formę zatrudnienia np. B2B
  • dostęp do platformy do nauki języka angielskiego lub niemieckiego
  • dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenia na życie, opieki medycznej
  • elastyczne godziny pracy i możliwość częściowej pracy zdalnej
  • pracę w młodym zespole
  • work life balans
  • współpracę z ekspertami i partnerami biznesowymi z całego świata
  • dostęp do unikalnej wiedzy wewnątrz organizacji
  • imprezy integracyjne, free food day
  • mega zniżkę na zakup gier komputerowych
  • biuro w centrum miasta, w którym panuje luźna atmosfera i brak oficjalnego dress code’u

Informacje dodatkowe:

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dodano dnia: 27-07-2021

Gamivo. S.A.

Jeśli chcesz zacząć swoją przygodę z branżą gamingową to jest właśnie to miejsce!

Rewolucyjny, najszybciej rozwijający się  rynek produktów cyfrowych prowadzonych przez graczy i dla graczy.

GAMIVO łączy w sobie e‑commerce i gaming.

  • to wiodąca platforma transakcyjna z grami i towarami cyfrowymi o globalnym zasięgu dla klientów ze wszystkich krajów świata!
  • to miejsce łączące tysiące sprzedawców oferujących gry i inne towary cyfrowe z milionami klientami poszukującymi niskich cen i wysokiej jakości!
  • to nieograniczone perspektywy! - bijemy własne rekordy i rozwijamy się w zawrotnym tempie. W kwietniu zadebiutowaliśmy na NewConnect. Nasze wyniki mówią same za siebie!

Rok założenia: 2017

Główna siedziba: Poznań, ul. Dąbrowskiego 77 A (biurowiec Nobel Tower)

Liczba Pracowników: 90

Zobacz wszystkie oferty Gamivo. S.A.