Backend Developer

Lokalizacja: Gliwice

Szczegóły oferty:

Wymagania:

-.NET
-Entity Framework
-Visual Studio
-REST
-SQL
-Web API
-Język angielski poziom B2
-Język polski poziom C2

Zadania:

1) Projektowanie Web API pozwalającego na realizację funkcji zawartych w projekcie UX/UI;
2) Analiza obecnego rozwiązania serwerowego w celu przygotowania możliwych usprawnień;
3) Estymacja czasu niezbędnego do wykonania funkcjonalności;
4) Rozwój oprogramowania zgodnie z najnowszymi standardami bezpieczeństwa oprogramowania internetowego;
5) Ścisła współpraca z działem frontend w celu zapewnienia optymalnego działania aplikacji

Benefity:

-Darmowe napoje
-Darmowe przekąski
-Strefa relaksu
-Parking
-Kursy językowe

Proces rekrutacji w Simlab:

1) Aplikacja
Składasz aplikację za pośrednictwem portalu

2) Zaproszenie na rozmowę
Jeżeli Twoja aplikacja nas zainteresuje to zapraszamy Cię na rozmowę do nas do biura lub zdalnie przez zoom.

3) Rozmowa z Jakubem - Kierownikiem Działu Programistycznego
Podczas rozmowy Jakub sprawdza Twoją wiedzę i doświadczenie, przedstawia Ci czym się zajmujemy i gdzie potrzebujemy Twojego wsparcia.

4) Informacja zwrotna o zatrudnieniu
Po rozmowie z Jakubem zazwyczaj w ciągu 24 h dajemy informację zwrotną o zatrudnieniu.

SIMLAB Sp.z.o.o.
Gliwice, Bojkowska 41N

Dodano dnia: 29-07-2021

Zobacz wszystkie oferty SIMLAB Sp.z.o.o.