Inżynier systemowy (e⁠-⁠Zdrowie)

Lokalizacja: Białystok

Jesteś sumienny i nieustannie poszukujesz nowych rozwiązań? W codziennej pracy chcesz rozwijać się przy projektach R&D? Posiadasz pierwsze doświadczenie w programowaniu?

Dołącz do naszego zespołu jako Inżynier systemowy! Poszukujemy osoby, która pomoże nam przy wdrażaniu i aktualizacji naszego systemu dla aplikacji medNote. Sprawdź szczegóły oferty i aplikuj!

PROFIL PRACOWNIKA
Wykształcenie wyższe (mile widziani studenci ostatnich lat)
Znajomość:
- Kubernetes
- Linux
- Docker
- Jenkins
Dobra znajomość języka angielskiego
Umiejętność pracy w zespole
Mile widziane doświadczenie w programowaniu

TWOJE ZADANIA
Automatyzacja instalacji i konfiguracji środowisk
Praca nad procesami CI/CD
Wspomaganie procesu migracji aplikacji na środowiska chmurowe (Kubernetes, Ansible, Terraform)
Prace w projektach R&D (nowe technologie)
Tworzenie dokumentacji technicznej

DLA CIEBIE
Możliwość tworzenia i realizacji strategii rozwoju produktów związanych z rynkiem e-health
Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami IT
Duży bezpłatny parking

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez formularz na stronie: https://kariera.comarch.pl/praca/inzynier-systemowy-e-zdrowie/

Dodano dnia: 12-08-2021

COMARCH S.A.

Zobacz wszystkie oferty COMARCH S.A.