Konsultant ds. wdrożeń (e⁠-⁠Zdrowie)

Lokalizacja: Kraków

Branża e-Zdrowie daje nieograniczone możliwości rozwoju nie tylko, dla osób związanych z IT (programistów, architektów systemów informatycznych, specjalistów ds. cyberbezpieczeństwa), ale także dla specjalistów ds. sprzedaży, konsultantów czy analityków.
Interesujesz się zagadnieniami z zakresu telemedycyny? Chcesz zobaczyć, jak wygląda początek nowego projektu? Nie boisz się wyzwań? Jeśli tak, to świetnie się składa!
W Comarch startujemy z nowym projektem. Staramy się, by rozwiązania dla telemedycyny nie były jedynie futurystyczną wizją, a stały się normalnością. Jeśli chcesz razem z nami być odpowiedzialnym za powstanie innowacyjnej platformy telemedycznej, nie czekaj! Sprawdź szczegóły oferty i dołącz do nas!

PROFIL PRACOWNIKA

Wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne, ekonomiczne)
Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
Znajomość języka angielskiego
Komunikatywność i wysoka kultura osobista
Kreatywność
Dyspozycyjność
Gotowość do wyjazdów służbowych krajowych oraz zagranicznych
Dodatkowe atuty:
znajomość metodologii zarządzania projektami (PRINCE2, PMI, AGILE) poparte certyfikatami
doświadczenie we wdrażaniu systemów informatycznych, szczególnie w branży medycznej

TWOJE ZADANIA
Analiza potrzeb Klienta
Przygotowanie dokumentacji projektowej
Planowanie i realizacja projektu
Rozliczenie projektów
Wykonywanie prac wdrożeniowych obejmujących przygotowanie urządzeń oraz aplikacji
Prowadzenie projektów wdrożeniowych zgodnie z wymaganiami Klienta oraz specyfikacją
Przeprowadzenie testów akceptacyjnych z Klientem
Przygotowywanie materiałów i prowadzenie szkoleń w zakresie obsługi systemu
Wsparcie techniczne/merytoryczne Klientów

DLA CIEBIE
Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
Stabilna formę zatrudnienia i atrakcyjne warunki finansowe
Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
Przyjazna atmosfera pracy w ambitnym i profesjonalnym zespole
Prywatna opieka medyczna (również dla członków rodziny)
Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking
Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna, z basenem i siłownią, stołówka

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez formularz na stronie: https://kariera.comarch.pl/praca/konsultant-ds-wdrozen-e-zdrowie/

Dodano dnia: 16-08-2021

COMARCH S.A.

Zobacz wszystkie oferty COMARCH S.A.