Sprzedawca rozwiązań IT

Lokalizacja: Gdańsk

Szczegóły oferty:

3mdeb Embedded Systems Consulting
Jesteśmy uznaną na całym świecie firmą konsultingową zajmującą się rozwojem oprogramowania wbudowanego, która wykorzystuje lata doświadczeń w branży, aby zapewnić innowacyjne usługi. Pomagamy w osiągnięciu pełnego potencjału, bezpieczeństwa I niezawodności dostarczanych produktów, a także przy samym projektowaniu oprogramowania. Jesteśmy dostawcami licencjonowanych usług coreboot, UEFI Adopters, LVFS Consultants, Yocto Participants i członkiem OpenPOWER Foundation.
Nasz zespół składa się z pasjonatów, inżynierów i programistów, prelegentów profesjonalnych konferencji. Jeśli chcesz stać się jego częścią, daj nam się poznać i aplikuj.

Aktualnie poszukujemy praconika na stanowisko:

Wymagania :
Doświadczenie sprzedażowe (preferowane w branży usługowej oraz wytwarzania oprogramowania/elektronicznej)
Wiedza z zakresu sprzętu elektronicznego
Znajomość języka angielskiego na poziomie C1
Bardzo dobra organizacja czasu pracy

Obowiązki :
Kompleksowa obsługa klienta
Udział w targach, konferencjach i wydarzeniach branżowych
Negocjowanie kontraktów
Współpraca z pozostałymi działami firmy
Dbanie o wysoką jakość obsługi i dobry wizerunek firmy

Mile widziane:
Doświadczenie marketingowe
Znajomość metodyki SCRUM i Kanban
Znajomość narzędzi JIRA
Znajomość obsługi systemu Ubuntu od strony użytkownika

Oferujemy :
Elastyczne warunki zatrudnienia i godziny pracy
Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników (podstawa + prowizja od sprzedaży)
Przyjazną atmosferę bez korporacyjnych procesów
Wyjazdy na konferencje branżowe na całym świecie
Podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia i certyfikacje
Dofinansowanie do szkoleń
Opiekę medyczną
Ubezpieczenie grupowe
Możliwości rozwoju w wybranym przez siebie kierunku
Pracę w biurze w świetnej lokalizacji w Oliwie
Kawa i herbata bez ograniczeń

Dodano dnia: 18-08-2021

Zobacz wszystkie oferty 3mdeb Embedded Systems Consulting