Junior IT Project Manager (Telco)

Lokalizacja: Kraków

W Sektorze Telekomunikacja Comarch tworzymy oprogramowanie dla największych i najbardziej innowacyjnych telekomów na świecie. Jesteśmy w Vodafone, Orange, British Telecom, KPN, LGU+ (Korea Płd.), SCSK (Japonia) i Viasat (USA). Dostarczamy rozwiązania do zarządzania milionami klientów, generacji faktur, zarządzania złożonymi sieciami telekomunikacyjnymi, systemy monitorowania jakości usług, rozwiązania IoT (Internetu Rzeczy). Wszystko w najnowszej technologii.

Do jednego z projektów poszukujemy doskonale zorganizowanych i zmotywowanych kandydatów na stanowisko Junior It Project Managera, który będzie odpowiadać między innymi za wsparcie Kierownika Projektów w codziennych zadaniach oraz monitorowanie postępów prac w poszczególnych projektach.

PROFIL PRACOWNIKA
Wykształcenie wyższe w profilu telekomunikacyjnym, informatycznym lub ekonomicznym
Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Wysoka komunikatywność
Umiejętność pracy w zespole oraz motywowania innych
Doskonałe zdolności organizacyjne (przywiązanie do detali, zarządzanie czasem)
Mile widziane:
znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem projektami, odbyte szkolenia lub/i certyfikaty (PRINCE2, ITIL, PMI)
doświadczenie w projektach/usługach związanych z Infrastrukturą IT

TWOJE ZADANIA
Wsparcie Kierowników Projektu
Śledzenie postępów poszczególnych projektów(weryfikacja zadań i kamieni milowych)
Wsparcie komunikacji projektowej (wewnętrznej i zewnętrznej)
Monitorowanie zagadnień projektowych, ryzyka
Przygotowanie raportów dla projektów/programu
Zarządzanie/administracja/utrzymanie repozytoriów projektowych

DLA CIEBIE
Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od zaprezentowanych umiejętności oraz doświadczenia
Intensywny program szkoleniowy w zakresie Comarch BSS
Możliwość pogłębienia doświadczenia zawodowego podczas udziału w realizacji wymagających projektów informatycznych w międzynarodowym środowisku
Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów
Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking
Bezpośrednio na naszym kampusie: na centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna, z basenem i siłownią, stołówka

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikacji poprzez formularz: https://kariera.comarch.pl/praca/junior-it-project-manager-telco/

Dodano dnia: 20-08-2021

COMARCH S.A.

Zobacz wszystkie oferty COMARCH S.A.