Mid Android Developer

Lokalizacja: Poznań

Poszukujemy Android Developera, który wspomoże naszego klienta w rozwoju największych zakupowych aplikacji mobilnych w Polsce. Do tej pory zbudowali oni największą aplikację do zakupów offline w Polsce (największa lista zakupów, porównywarka, agregator gazetek), a z Twoją pomocą zamierzają rozwijać BLIX o nowe usługi.
Twoim zadaniem będzie przede wszystkim rozwój core'owych aplikacji.
Codziennym środowiskiem Twojej pracy będzie kilkuosobowy zespół Android, z zespołami backend, iOS, oraz z zespołem Design.

Nasz Klient to jedna z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w kraju według rankingu Deloitte Technology Fast 50 ze wzrostem o 621% w przeciągu 4 lat. Zarządzają aplikacjami zakupowymi takimi jak Blix, Zdrowe Zakupy, z których każdego miesiąca korzysta prawie trzy miliony użytkowników, generując dziesiątki milionów sesji.

Opis stanowiska
Twoje codzienne zadania :

• rozwijanie aplikacji mobilnych Blix oraz Zdrowe Zakupy na platformę Android
• utrzymanie odpowiedniej jakości kodu,
• ścisła współpraca z back-end developerami oraz designerami,
• praca z systemem zarządzania zadaniami JIRA,
• praca z systemem kontroli wersji Git.

Wymagania
Od kandydatów oczekujemy:

• znajomość języka Kotlin
• znajomości Android SDK,
• znajomości Android Studio IDE
• umiejętność pisania testów jednostkowych
• znajomość podstawowych wzorców projektowych
• doświadczenia w pracy z wykorzystaniem systemów kontroli wersji Git,
• komunikatywności i umiejętności pracy w zespole.
• znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej.

Mile widziane:

• własne aplikacje na Google Play,
• znajomość Material Design oraz dobrych praktyk UX,
• projekty open source, aktywność na Stack Overflow,
• linki do aplikacji w Google Play.

Oferujemy

• praca całkowicie zdalnie i nie zmieni się to po pandemii,
• praca w elastycznych godzinach, ale chcemy, żebyś był dostępny w Core Hours (10.00 - 15.00),
• Tech Fridays, na których testujemy, eksperymentujemy i uczymy się nowych technologii,
• finansowane szkolenia, kursy, konferencje, dostęp do e-learningów,
• praca nad rozwojem własnych produktów/aplikacji dlatego nie ma kosmicznych deadlineów i siedzenia po godzinach,
• komunikacja głównie na Slacku, do spotkań wykorzystywany jest Google Meet.

Benefity:

• wynagrodzenie na poziomie 12.000-18.000 zł netto przy b2b lub odpowiednio przy UoP,
• Multisport, Luxmed, Ubezpieczenie,
• 26 płatnych dni wolnych w umowie B2B + nie obcinamy faktur w wypadku nieobecności z powodu choroby,
• dowolna forma zatrudnienia,
• pakiet relokacyjny jeśli zdecydujesz się na przeprowadzkę do Poznania.

Dodano dnia: 24-08-2021

Talent Place

Zobacz wszystkie oferty Talent Place