Webdeveloper

Lokalizacja: Bydgoszcz

Szczegóły oferty:

Pracuj w zespole profesjonalistów!

Agencja marketingowa LTB poszukuje webdevelopera z nastawieniem na budowanie serwisów w oparciu o CMS WordPress do siedziby we Wrocławiu i do oddziału w Bydgoszczy. Głównym zadaniem będzie wdrażanie i konfigurowanie stron i sklepów internetowych.

Podstawowe informacje:

- miejsce pracy: Wrocław, Bydgoszcz,
- forma zatrudnienia – umowa o pracę.

Oczekiwania:

- umiejętność tworzenia nowoczesnych stron w oparciu o czysty i wydajny kod,
- przynajmniej 2 lata doświadczenia w komercyjnych projektach webowych,
- bardzo dobra znajomość WordPress — z naciskiem na pełne wykorzystanie funkcjonalności bez nadmiaru pluginów,
- bardzo dobra znajomość WooCommerce,
- dobra znajomość – PHP, HTML5, CSS3, JavaScript, jQuery,
- znajomość RWD (płynne skalowanie na urządzenia mobilne oraz tablety),
- konieczna umiejętność budowania motywów od podstaw na bazie projektu graficznego,
- wymagana umiejętność szczegółowego odwzorowywania projektu graficznego,
- znajomość ACF PRO oraz WPML,
- kreatywność, zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów,
- chęć ciągłego poszerzania wiedzy i odpowiedzialność za projekty,
- znajomość najnowszych trendów programowania,
- podstawowej znajomości Adobe Photoshop,
- język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji,
- odpowiedzialność za wyniki pracy, dobra organizacja i umiejętność pracy w zespole.

Zakres obowiązków:

- tworzenie stron internetowych i sklepów na podstawie indywidualnych projektów graficznych,
- modyfikacje i rozbudowy istniejących stron,
- tworzenie dedykowanych rozwiązań na potrzeby realizacji projektów,
- konfiguracja sklepów internetowych (płatności, dostawy),
- kontakt telefoniczny oraz mailowy z klientami,
- szkolenia powdrożeniowe z zakresu obsługi CMSa,
- współpraca z działem graficznym i opiekunami klientów.
- usuwanie awarii i rozwiązywanie problemów technicznych,
- zarządzanie serwisami www,
- prace związane z aktualizacją, utrzymaniem, rozwojem obecnych stron i sklepów,
- optymalizacje stron internetowych.

Mile widziane:

- znajomość modelu MVC oraz frameworków PHP,
- znajomość systemów CMS: Joomla, Drupal, Prestashop,
- doświadczenie w tworzeniu pluginów do WordPressa, integracji przez API,
- wiedza z zakresu SEO.

Oferujemy:

- elastyczne godziny pracy,
- możliwość pracy zdalnej,
- kontakt z szerokim spektrum technologii i rozwiązań informatycznych,
- kreatywną pracę przy złożonych i niestandardowych projektach,
- jasną ścieżkę rozwoju,
- możliwość ciągłego zdobywania wiedzy,
- pakiet sportowy,
- mocną kawę, aromatyczne herbaty, luźną atmosferę.

Nie czekaj i aplikuj do naszej agencji!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na niniejszy adres e-mail: hello@ltb.pl. W temacie e-maila prosimy o dopisanie: Webdeveloper.

Wyślij CV

Prosimy także o dopisanie następującej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LTB Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”.

Zachęcamy także do pozostawienia klauzuli pozwalającej na wykorzystanie CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych:

“Wyrażam dobrowolną zgodę na wykorzystanie CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę LTB Sp. z o.o.”

Dodano dnia: 27-08-2021

LTB Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty LTB Sp. z o.o.