Konsultant asysty technicznej (Telekomunikacja, BSS)

Lokalizacja: Kraków

W dziale Managed Services przyjmiemy do pracy osoby gotowe do rozpoczęcia lub rozwoju kariery na pograniczu IT i biznesu, otwarte na wyzwania związane
z kontaktem z rozbudowanymi systemami informatycznymi i klientami z wielu rejonów świata.

W ramach długoterminowych, partnerskich umów, kompleksowo utrzymujemy dla operatorów systemy klasy BSS (Business Support Systems), które wspierają szereg ich procesów biznesowych.

Współpracując z nami masz okazję wspierać rozwiązania dla największych operatorów telekomunikacyjnych z kilkunastu krajów, głównie z Europy Zachodniej, Skandynawii, Bliskiego Wschodu i Ameryki Łacińskiej.

PROFIL PRACOWNIKA

Wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat
(informatyka, matematyka, ekonometria oraz pokrewne)
Znajomość podstaw relacyjnych baz danych i języka SQL oraz podstaw programowania w oparciu o dowolny język
Umiejętność analitycznego myślenia
Język angielski na poziomie bardzo dobrym
Otwartość, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
Wysoka kultura osobista
Dodatkowymi atutami będą:

Znajomość Oracle Database i/lub języka PL/SQL, środowiska Linux oraz ITIL
Wiedza biznesowa w dziedzinie telekomunikacji
Wcześniejsze doświadczenie w pracy w dziale wsparcia w branży IT
Znajomość drugiego języka obcego (szczególnie niemiecki, hiszpański, arabski)

TWOJE ZADANIA

Analiza i rozwiązywanie błędów oprogramowania zgłaszanych przez pracowników działów technicznych operatorów
Reagowanie na zdarzenia wykryte przez automatyczny monitoring utrzymywanych platform
Wsparcie dla pozostałych pracowników działu Managed Services realizujących krytyczne procesy biznesowe w imieniu klientów
Aktywne uczestnictwo w ciągłym podnoszeniu dojrzałości usług i komfortu pracy
w zespole

DLA CIEBIE

Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
Przyjazna atmosferę pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
Współpraca z najlepszymi specjalistami w sektorze telekomunikacyjnym
Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza),
a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking
Bezpośrednio na naszym kampusie: na centrum medyczne iMed24, strefę rekreacyjną, z basenem i siłownią, a nawet stołówkę
Kameralne pokoje, brak gorących biurek (znajdziesz miejsce na paprotkę czy swój ulubiony kubek)
Karnety na całą rundę piłkarskiej ekstraklasy dla fanów Cracovii i ich rodzin, a także wejściówki na lodowisko

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikacji poprzez formularz: https://kariera.comarch.pl/praca/konsultant-asysty-technicznej-telekomunikacja-bss/

Dodano dnia: 30-08-2021

COMARCH S.A.

Zobacz wszystkie oferty COMARCH S.A.