Java/Scala Backend Developer

Lokalizacja: Warszawa

Do naszego prężnie rozwijającego się zespołu poszukujemy doświadczonego Java/Scala Backend Developer

Główne zadania:
• Tworzenie rewolucyjnego rozwiązania IT w modelu SaaS dla polskich i zagranicznych instytucji finansowych, w tym:
· Projektowanie architektury
· Wybór stosowanych technologii
· Współtworzenie środowiska CI/CD
• Udział w projektowaniu rozwiązań IT we współpracy z analitykami i product managerami
• Udział w projektach prowadzonych w trybie Agile/SCRUM
Wymagania:
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• Min. 3-4 lata doświadczenia w tworzeniu systemów IT w tym utrzymanie systemów produkcyjnych
• Bardzo dobra znajomość języka Java 8 i programowania asynchronicznego
• Znajomość języka Scala i programowania funkcyjnego
• Znajomość Dockera/Ranchera/Kubernetes
• Znajomość Apache Cassandra
• Dobra znajomość metodyki Agile/SCRUM
• Znajomość zagadnień clean code
• Znajomość relacyjnych i nierelacyjnych baz danych oraz frameworków ORM
• Znajomość systemów kolejkowych
• Znajomość GIT oraz narzędzi Maven, sbt
• Doświadczenie w pracy z REST API
• Doświadczenie w pracy z systemami Unix
• Znajomość języka angielskiego
• Proaktywne nastawienie
• Dyspozycyjność, gotowość do zadaniowej pracy
Mile widziane:
• Doświadczenie w pracy z Big Data
• Znajomość PlayFramework
• Znajomość PostgreSQL
• Znajmość RabbitMQ
• Znajomość zagadnień DevOps
• Znajomość tematyki inwestycji giełdowych i rynków finansowych
• Doświadczenie w integracji za pomocą protokołu FIX
• Doświadczenie w integracji z systemami danych finansowych (np. Bloomberg, Reuters)

Oferujemy:
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się globalnie firmie w sektorze zaawansowanych technologii dla finansów i inwestycji (fintech)
• Udział w tworzeniu rozwiązań IT w modelu SaaS do zarządzania portfelem oraz zarządzania ryzykiem dla polskich i zagranicznych Instytucji Finansowych zarządzających aktywami
• Udział w projektowaniu rozwiązań IT we współpracy z analitykami, programistami oraz właścicielem produktu
• Rodzinną atmosferę pracy
• Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne pod okiem doświadczonych programistów

W treści CV należy dołączyć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na okres 6 miesięcy zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883.)”

Dodano dnia: 30-08-2021

Master Care sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty Master Care sp. z o.o.