Specjalista IT ds. rozwoju aplikacji MS Power Platform

Lokalizacja: Budzyń

Szczegóły oferty:

KABAT TYRE Sp. z o.o. Sp. J.

Firma produkcyjna z branży motoryzacyjnej KABAT TYRE poszukuje pracowników na stanowisko:

Informatyk - specjalista IT ds. rozwoju aplikacji MS Power Platform

(Miejsce pracy Budzyń)

W związku z rozwojem cyfryzacji i technologii poszukujemy do naszego zespołu osoby odpowiedzialnej za tworzenie i rozwój aplikacji wspierających procesy produkcyjne i biznesowe w środowisku Microsoft PowerApps (low-code /no-code). Jeśli lubisz pracę z ambitnymi i ciekawymi projektami, w energicznym i zespole dołącz do Nas!

Zadania, które przed Tobą postawimy:

Tworzenie aplikacji w Power Apps,
Tworzenie baz danych: SharePoint, MS SQL,
Automatyzacja procesów przy użyciu Microsoft Power Automate,
Wizualizacja procesów i prezentacja danych w Power BI,
Projektowanie architektury danych zgodnie z zapotrzebowaniem użytkowników,
Udział w identyfikowaniu potrzeb klienta wewnętrznego i uczestnictwo w zespole rozwijającym rozwiązania.

Idealny kandydat powinien spełniać następujące wymagania:

Wykształcenie techniczne - technik, absolwent uczelni technicznej,
Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym podstawową komunikację oraz rozumienie teksu czytanego,
Doświadczenie w pisaniu prostych aplikacji,
Doświadczenie w środowisku Microsoft Power Platform,
Znajomość języka zapytań SQL i SharePoint,
Chęć rozwoju osobistego i podejmowania ciekawych wyzwań,
Umiejętność samodzielnej pracy i poszukiwania rozwiązań.

Co mamy dla Ciebie?

Pełną wyzwań pracę w nieustannie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
Ciekawe i angażujące zagadnienia do rozwiązania,
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
Solidny proces wdrożenia, a w późniejszym czasie dużą samodzielność i swobodę przy realizacji powierzonych zadań,
Klarowną ścieżkę rozwoju kariery zawodowej,
Dostęp do unikalnej wiedzy, szereg szkoleń wspierających rozwój zawodowy i kompetencji,
Rodzinną atmosferę, pracę w warunkach partnerstwa i koleżeństwa
Benefity (dofinansowanie do posiłków w firmowej stołówce, możliwość przystąpienia na korzystnych warunkach do ubezpieczenia grupowego)
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z dokładnym opisem zakresu obowiązków na poszczególnych stanowiskach klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Jeśli chce Pan/Pani by przesłane dane mogły być uwzględniane/wykorzystane w procesie rekrutacji na stanowisko Informatyk - specjalista IT ds. rozwoju aplikacji MS Power Platform, jak również w innych/przyszłych rekrutacjach prosimy o umieszczenie w CV poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KABAT TYRE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka jawna moich danych osobowych udostępnionych przeze mnie, za pośrednictwem niniejszego formularza oraz zawartych w dokumentach aplikacyjnych, dla celów niniejszej rekrutacji."
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KABAT TYRE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka jawna moich danych osobowych udostępnionych przeze mnie, za pośrednictwem niniejszego formularza oraz zawartych w dokumentach aplikacyjnych, dla celów przyszłych rekrutacji."

Dodano dnia: 31-08-2021

Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Jawna

Zobacz wszystkie oferty Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Jawna