DevOps Engineer

Lokalizacja: Warszawa

Szczegóły oferty:

Obowiązki:
Administracja systemami, bazami danych, sieciami i magazynami,

Wdrożenie potoku Continuous Integration and Delivery (CI/CD),

Rozwijaj infrastrukturę jako kod,

Utrzymuj aplikacje w kontenerach,

Dąż do automatyzacji procesów pracy i rurociągów,

Rozwiązywanie problemów technicznych w zakresie rozwoju i eksploatacji w ramach wykonywanych obowiązków,

Przeprowadzać analizy i przyczyniać się do wspólnych wysiłków w zakresie projektowania produktów,

Wykaż inicjatywę w przyczynianiu się do rozwiązywania problemów, projektowania rozwiązań i celów zespołu.

Wymagania:
Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Inżyniera DevOps,

Doświadczenie w budowaniu potoków CI/CD (Gitlab CI/CD lub Jenkins),

Doświadczenie w pracy z narzędziami i systemami takimi jak: Terraform, Ansible, Helm, Minikube,

Doświadczenie handlowe w pracy z Docker i Kubernetes,

Dobre umiejętności pisania skryptów – Bash lub Python lub PowerShell,

Dobry angielski (w mowie i piśmie).

Oferujemy:
kartę MultiSport

prywatna opieka medyczna

dzielenie kosztów zajęć z języka obcego

dzielenie kosztów profesjonalnych szkoleń i kursów

możliwości pracy zdalnej

owoce

imprezy integracyjne

Dodano dnia: 01-09-2021

Cloud Technologies

Zobacz wszystkie oferty Cloud Technologies