Programista Android

Lokalizacja: Anywhere)

Cechuje Cię doskonała organizacja własnej pracy i masz doświadczenie w tworzeniu aplikacji na platformę mobilną Android To właśnie Ciebie szukamy!
Dołącz jako programista do naszego łódzkiego zespołu tworzącego produkt Comarch FSM.

PROFIL PRACOWNIKA

Wykształcenie wyższe informatyczne
Chęć tworzenia aplikacji mobilnych na platformę Android
Znajomość:
Kotlin, Android Studio SDK
języka angielskiego w stopniu umożliwiającym tworzenie i czytanie dokumentacji technicznej
Chęć podnoszenia kwalifikacji, inicjatywa w zakresie udoskonalania procesu wytwarzania oprogramowania

TWOJE ZADANIA

Współpraca z analitykami i projektantami w celu opracowania projektu oprogramowania
Programowanie (rozwój modułów oprogramowania)
Testy oprogramowania
Tworzenie dokumentacji technicznej

DLA CIEBIE

Różnorodne i ambitne projekty o charakterze międzynarodowym
Indywidualny plan szkoleń i konferencji dopasowany do Twoich potrzeb rozwojowych
Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach ekologicznych i dla lokalnych społeczności
Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Realizacja ciekawych zadań R&D
Udział w projektach Proof of Concept
Współtworzenie produktu Comarch FSM notowanego w ramach Gartnera (jednej z największych na świecie firm analityczno-doradczych)
Szansa nauki od najlepszych - współpraca z najlepszymi specjalistami w sektorze telekomunikacyjnym

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikacji poprzez formularz: https://kariera.comarch.pl/praca/programista-android-997/

Dodano dnia: 02-09-2021

COMARCH S.A.

Zobacz wszystkie oferty COMARCH S.A.