DevOps (bez znajomości chmury w stopniu komercyjnym!)

Lokalizacja: Warszawa

Dla Klienta z branży medialnej poszukujemy osoby na stanowisko DevOpsa.
Projekt dotyczy zarządzania procesem budowania i wdrążania oprogramowania i przygotowywania środowisk.

Zadania:

- Administrowanie serwerami typu Windows / Linux (instalacja i zarządzanie),
- Administrowanie Load Balancer (tylko w zakresie środowisk),
- Administrowanie CI -typu Jenkins (pisanie skryptów Power Shell mile widziane) w tym deployment, Jenkins pipeline,
- Administrowanie MS SQL Server (backupowanie, restorowanie shrinkowanie) oraz zarządzanie konfiguracją tych baz
- Administrowanie IIS,
- Zarządzanie środowiskami prod, dev, test i wersjami oprogramowania.

Oczekiwania:

- nie jest wymagana znajomość chmury w stopniu komercyjnym!
- znajomość tworzenia, rozwoju i modyfikacji narzędzi wsparcia procesów Continous Integration/ Continous Deployment,
- umiejętność automatyzacji powtarzalnych czynności w cyklu wytwarzania oprogramowania,
- umiejętność zarządzania i budowy środowisk developerskich, testowych i produkcyjnych,
- umiejętność zarządzania konfiguracją,
- doświadczenie w procesie wdrażania oprogramowania na środowisku produkcyjnym,
- doświadczenie w zakresie współpracy z administratorami, projektantami i programistami na każdym etapie realizacji projektu,
- doświadczenie w pracy z narzędziami Ansible, Docker, Jenkins, MSBuild, SonarQube GitLab,GitFlow, JIRA i z narzędziami repozytoriów Git.
- minimalne wymagane doświadczenie: 2 lata

Oferujemy:

- Wynagrodzenie na podstawie kontraktu B2B: do 880 zł/dzień + VAT (w zależności od doświadczenia); możliwe inne formy zatrudnienia
- Przelew w wygodnej formie (bez split payment)
- Krótki, 14 dniowy termin płatności faktury
- Czas trwania projektu to 2 lata, z możliwością przedłużenia
- Zaangażowanie w pełnym wymiarze czasu pracy (40 godz. tygodniowo)

Dodano dnia: 03-09-2021

P&P Solutions Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty P&P Solutions Sp. z o.o.