UX Designer

Lokalizacja: Katowice

Comarch Finance Connect to innowacyjna firma technologiczna z branży FinTech należąca do Grupy Kapitałowej Comarch, łącząca dostawców usług finansowych z użytkownikami systemów ERP. Naszą misją jest upraszczanie procesów w przedsiębiorstwach, poprzez automatyzację obsługi finansów.

Jeśli chcesz razem z nami rozwijać nowoczesną spółkę FinTech oraz swoje umiejętności w obszarze UX, sprawdź ofertę i aplikuj! Dołącz do naszego zespołu projektantów jako UX Designer i bierz czynny udział w procesie tworzenia produktów cyfrowych. Nasz zespół nieustannie poprawia użyteczność, wygląd i ogólne doświadczenia użytkowników. Projektuj z nami systemy, aplikacje oraz procesy dla naszych klientów.

PROFIL PRACOWNIKA

Wykształcenie wyższe
Umiejętność przekładania wymagań biznesowych na koncepcje UX aplikacji
Doświadczenie w przygotowywaniu interaktywnych i statycznych makiet
Projektujemy zgodnie z UCD więc empatia dla użytkowników i ich potrzeby są dla nas ważne!
Doświadczenie w pracy z klientem wewnętrznym oraz zewnętrznym
Umiejętność pracy samodzielnej oraz zespołowej — także w zespołach interdyscyplinarnych
Dobre umiejętności komunikacyjne; słuchania, przekazywania wiedzy, przekonywania do swoich racji, przyjmowania krytyki

TWOJE ZADANIA

Projektowanie usług i interfejsów użytkownika dla platformy łączącej usługi finansowe z użytkownikami systemów ERP
Bieżąca współpraca z analitykami, grafikami, programistami w ramach projektów rozwojowych i wdrożeniowych
Udział w projektach badawczych
Współpraca w zakresie definiowania wymagań biznesowych dla systemów informatycznych
DLA CIEBIE

Możliwość współtworzenia nowego startupu fintechowego i realizacji własnych pomysłów
Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
Przyjazna atmosferę pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza)
Kameralne pokoje, brak gorących biurek (znajdziesz miejsce na paprotkę czy swój ulubiony kubek)
Kandydatów ubiegających się o powyższe stanowisko prosimy o dołączenie do aplikacji portfolio

Dodano dnia: 08-09-2021

COMARCH S.A.

Zobacz wszystkie oferty COMARCH S.A.