INŻYNIER SYSTEMOWY ZE ZNAJOMOŚCIĄ KUBERNETESA

Lokalizacja: Kraków

Szczegóły oferty:

OFERUJEMY:

pełną wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze
wdrożenie do pracy poprzez szkolenia
wsparcie przełożonych i doświadczonych współpracowników
umowę o pracę (lub inna forma współpracy według preferencji)
stałe podnoszenie kompetencji poprzez udział w konferencjach szkoleniach
możliwość awansu na wyższe stanowiska oraz udział w rekrutacjach wewnętrznych
zniżki na usługi nazwa.pl oraz pakiet benefitów (m.in. pakiet sportowy, ub. medyczne, cykliczne niespodzianki, imprezy integracyjne i in.)
komfortową lokalizację biura w Czyżynach lub możliwość pracy zdalnej
PROFIL KANDYDATA

posiadasz doświadczenie jako inżynier, administrator lub DevOps oraz interesujesz się systemami backend’owymi
masz dobrą znajomości systemu Linux
posiadasz bardzo dobrą znajomość oprogramowania do zastosowań chmurowych Kubernetes ( Wdrażanie, monitoring, automatyzacja, deployment usług opartych o k8)
masz doświadczenie w pracy z Bash, GIT, Ansible
posiadasz analityczny umysł i z łatwością rozwiązujesz skomplikowane zadania
znasz zagadnienia sieciowe (TCP/IP, HTTP, IMAP, POP3, SMTP)
potrafisz programować w Python/Perl
masz doświadczenie w pracy przy złożonych i rozproszonych systemach
ZAKRES ZADAŃ I ODPOWIEDZIALNOŚCI:

administracja serwerami Linux
rozwój i utrzymanie systemu zarządzania konfiguracją (Ansible)
projektowanie architektury systemów oraz aplikacji
praca z oprogramowaniem i technologiami: OpenStack, ELK, ZooKeeper, RabbitMQ, git, Apache, Nginx, Postfix, Dovecot, MySQL, PostgreSQL, LDAP, Couchbase, LXC, KVM
dokumentowanie tworzonych rozwiązań

Dodano dnia: 15-09-2021

Infastage

Zobacz wszystkie oferty Infastage