Młodszy Programista Dynamics NAV

Lokalizacja: Toruń

Szczegóły oferty:

Twój zakres obowiązków

• prace programistyczne w aplikacji Dynamics NAV w języku C/AL oraz technologii .NET,

• testowanie rozwiązań,

• bieżące rozwiązywanie problemów użytkowników,

• nadzorowanie poprawności funkcjonowania systemu,

• uczestnictwo w bieżących projektach.

Nasze wymagania

• preferowane wykształcenie wyższe informatyczne,

• znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie B1,

• znajomość C#,

• znajomość SQL,

• gotowość do ciągłego podnoszenia kwalifikacji i nauki nowych narzędzi.

Mile widziane

• doświadczenie na podobnym stanowisku,

• znajomość systemów klasy ERP lub Microsoft Dynamics NAV,

• znajomość HTML, CSS, JavaScript, PowerShell,

• biegła znajomość pakietu MS Office 365.

Oferujemy

• solidne przygotowanie do nowej roli,

• stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,

• stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku od 7-15,

• przyjazną i otwartą atmosferę,

• możliwość rozwoju zawodowego,

• dynamiczną i pełną wyzwań pracę.

Dodano dnia: 20-09-2021

Schoenberger Polska Enterprises Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty Schoenberger Polska Enterprises Sp. z o.o.