Stażystka/Stażysta Career Starter (edycja jesienno-zimowa)

Lokalizacja: Poznań

IT.integro Career Starter to płatny program stażowy stworzony z myślą o ambitnych studentach
i absolwentach, przyszłych programistach. Edycja jesienno-zimowa stażu skierowana jest do studentów i absolwentów, którzy chcą postawić pierwsze kroki w branży IT, a także rozwinąć swoje umiejętności i wyznaczyć kierunek dalszego rozwoju jako Konsultanta ERP.

Czego nauczysz się na stażu?
• Programowania w C/AL oraz AL
• Poznasz podstawowe procesy biznesowe
• Dowiesz się jak wygląda wdrożenie systemu ERP
• Poznasz funkcjonowanie systemu Microsoft Dynamics 365 Business Central/NAV
• Rozwiniesz umiejętności komunikacji i pracy w zespole

Czego od Ciebie oczekujemy?
• Umiejętności sprawnego programowania (preferowane języki C)
• Umiejętności pracy z repozytorium kodu
• Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B1
• Proaktywnego podejścia do rozwiązywania zadań i chęci do nauki
• Dyspozycyjności min. 16h w tygodniu
• Bycia studentem III, IV, V roku lub statusu absolwenta (preferowane kierunki: informatyka, informatyka i ekonometria, zarządzanie produkcją)

Staż w pigułce:
• Czas trwania listopad 2021 – marzec 2022
• Szkolenia wprowadzające
• Praca nad realnymi zadaniami
• Wynagrodzenie 21 zł brutto/h
• Integracja

Czego możesz się spodziewać?

Staż jesienno-zimowy w IT.integro to pięć miesięcy pełnych nauki i nowych doświadczeń zawodowych. Stażyści mogą liczyć na szkolenia z programowania, podstaw rachunkowości oraz procesów biznesowych. Od pierwszych dni stażu trafiają do zespołów, w których realizują zadania pod opieką mentora i zespołu. Staż kończy się prezentacją wybranego rozwiązania oraz podjęciem decyzji odnośnie dalszej współpracy.
Chcesz dowiedzieć się jak wygląda praca Konsultanta ERP, współpracować z ekspertami i rozwijać swoje umiejętności programistyczne, biznesowe a także kompetencje miękkie (takie jak komunikacja, czy też praca w zespole)? Nie zwlekaj i aplikuj na jesienno-zimową edycję stażu Career Starter.
Więcej informacji na stronie: www.careerstarter.pl.

Aplikuj przez link: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Stazysta-Career-Starter-lo4zzedycja-jesien-zimalo41z/4867-2925-27-ad9-3319.html.

Dodano dnia: 20-09-2021

IT.integro

Zobacz wszystkie oferty IT.integro