Programista TypeScript (IoT)

Lokalizacja: Kraków

Do naszego zespołu w sektorze IoT poszukujemy programistów TypeScript (backend i/lub frontend) o różnym stopniu doświadczenia zawodowego. Pracujemy nad nowym produktem dedykowanym dla przemysłu - rozwiązanie Industry 4.0, który bazuje na komunikacji z maszynami na liniach produkcyjnych oraz komunikacji z Platformą IoT agregującą dane z setek urządzeń. Oprogramowanie, które produkujemy jest uruchamiane zarówno w środowisku Cloud jak i On-Premise. Zespół składa się z ambitnych osób o zróżnicowanych kompetencjach, dla których priorytetem jest ciągły rozwój i doskonalenie. Świetna atmosfera pracy jest naszym dużym atutem.

PROFIL PRACOWNIKA
Wykształcenie wyższe informatyczne
Doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych w języku TypeScript (backend/fronted)
Dobra znajomość języka angielskiego

TWOJE ZADANIA
Implementacja funkcjonalności w produktach związanych z Internetem Rzeczy
Czynny udział w procesach związanych z wytwarzaniem oprogramowania (code review, CI/CD, testy automatyczne)
Tworzenie testów jednostkowych
Analiza oraz poprawa błędów

DLA CIEBIE
Praca nad nowym produktem firmy Comarch w obszarze rozwiązań dla przemysłu: Industry 4.0
Możliwość programowania full-stack (backend+frontend) w języku TypeScript
Uczestnictwo w projektach prowadzonych w metodologii Scrum
Możliwość wyjazdów zagranicznych
Elastyczne godziny pracy
Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna z basenem i siłownią, stołówka

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez formularz na stronie: https://kariera.comarch.pl/praca/programista-typescript-iot/

Dodano dnia: 21-09-2021

COMARCH S.A.

Zobacz wszystkie oferty COMARCH S.A.