Senior Full-Stack Developer Java+ React

Lokalizacja: Cały kraj

Szczegóły oferty:

Hej :)
Poszukujesz pracy, która da Ci zadowolenie i satysfakcje?
Programowanie jest Twoją pasją i chcesz się w tym kierunku rozwijać?
Masz dość pracy w wielkich korporacjach gdzie jesteś „jednym z wielu”?
Uważam że to ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie :)

Poszukujemy:
Senior Full-Stack Developera (Java, React.js)

Miejsce pracy: Rzeszów / 100 % zdalnie

Firma specjalizuje się w projektowaniu, implementacji i wdrażaniu systemów do monitorowania, diagnozowania i nadzorowania procesów produkcyjnych i technologicznych w obszarze Przemysłu 4.0. Firma współpracuje zarówno z przemysłem jak i ośrodkami naukowymi.

Na wstępie powiem Ci co dla Ciebie przygotowaliśmy:
• Pracę w zgranym zespole programistów, którzy mimo możliwości pracy zdalnej spotykają się by pracować razem w biurze
• Pewnego pracodawcę z wewnętrznym działem R&D i wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań
• Dowolnie wybraną przez Ciebie umowę (płatne urlopy na B2B to dla nas norma)
• Wynagrodzenie w postaci podstawy: 10-20 tys. na B2B i 8-18 tys. zł na UoP
• Premię roczną do 10 % rocznego wynagrodzenia za realizację celów
• Prywatną opiekę medyczną
• Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy, w przedziale 7:00 - 9:00
• Możliwość pracy zdalnej
• Imprezy integracyjne oraz wspólne wyjścia do kina, na kręgle (kiedy tylko jest taka możliwość)

Prosty i jasny zakres obowiązków:
• Rola mentora technologicznego dla zespołu projektującego i implementującego system monitorowania procesów produkcyjnych i technologicznych
• Programowanie (40% backend, 60 % frontend) :)
• Dbałość o jakość tworzonego kodu
• Podejmowanie decyzji architektonicznych o stosownych bibliotekach i rozwiązaniach
• Proponowanie sposobów wdrożeń nowych funkcjonalności w projektowanym systemie
Proste prawda?
Jeśli:
• Posiadasz min. 4 letnie doświadczenie
• Nie masz problemów z technologiami: Java 8+, Spring / Jakarta EE, JPA (Hibernate)
• Wdrażasz interfejsy użytkownika z wykorzystaniem bibliotek React.js
• Posiadasz doświadczenie ze stosowaniem relacyjnych i nierelacyjnych baz danych
• System kontroli wersji GIT oraz podejście GitFlow nie mają przed tobą tajemnic,
• Znasz najlepsze praktyki tworzenia API RESTowego
• Nie po raz pierwszy słyszysz o bandzie czworga (Gang of Four) i w praktyce potrafisz stosować wzorce projektowe,
• Znasz i stosujesz zwinne metodyki wytwarzania oprogramowania (Scrum, XP), nie wyobrażasz sobie pracy bez code review, pair programming, continuous integration itp.,
• Dbasz o jakość i czystość kodu, a pozycje „wujka Boba” są Twoją lekturą do poduszki

to czekamy właśnie na Ciebie!

MASZ PYTANIA?
Zadzwoń: 513-189-498

Lub po prostu prześlij CV i opowiedz nam o sobie
Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Dodano dnia: 23-09-2021

GRH Polska

Zobacz wszystkie oferty GRH Polska