Tester Manualny

Lokalizacja: Zdalnie 100%

Naszymi Klientami są największe firmy leasingowe w Polsce. Dedykowany zespół rozwija i utrzymuje z użyciem elementów metodyk zwinnych produkt Leasing Customer Platform. Jest to nowoczesna platforma do pełnego zarządzania umowami leasingowymi, z ergonomicznym interfejsem, dostępna w trybie 24/7 z komputerów, tabletów i telefonów.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

wykonywanie manualnych testów funkcjonalnych systemu w tym przygotowanie danych testowych,
przygotowanie planu testów i dokumentacji testowej na podstawie dokumentacji analitycznej systemu,
wsparcie klienta w obszarze testów.

Wymagania:

doświadczenie w obszarze testowania systemów informatycznych,
wiedza z zakresu technik testowania,
umiejętność zgłaszania błędów,
umiejętność pracy z narzędziem zarządzania zgłoszeniami,
umiejętność przygotowania raportu z wykonania testów,
znajomość podstaw SQL,
znajomość procesu produkcji oprogramowania,
umiejętność estymacji pracochłonności własnej pracy,
umiejętność pracy w zespole,
umiejętność współpracy z klientem,
znajomość MS Excel,
dokładność, systematyczność i odpowiedzialność.

Mile widziane:

znajomość narzędzia TestLink,
znajomość narzędzia JIRA,
teoretyczna znajomość standardów testowania (ISTQB, ISEB, IEEE, ISO),
znajomość TSQL,
znajomość zasad UX,
znajomość branży finansowej,
umiejętność zarządzania środowiskiem testowym i jego konfiguracją,
umiejętność automatyzacji testów i znajomość narzędzi w tym obszarze,
umiejętność testowania obszarów integracji,
umiejętność testowania obszarów bezpieczeństwa oraz wydajności,
znajomość metodyk prowadzenia projektów,
znajomość j. angielskiego umożliwiająca rozumienie dokumentacji technicznej.

Co chcemy Ci zaoferować:

Prywatna opieka medyczna
Karta Multisport
Ubezpieczenie na życie
Angielski z native speaker’em
Elastyczne godziny pracy
Inicjatywy rozwojowe: Akademia Ailleron, Hackatony, Mikro Czwartki, Ailleron Lab i wiele innych
Różnorodne projekty i nowe technologie

Aplikacje prosimy przesyłać poprzez formularz: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=c4cb5f535e394c748346d756f2715b89

Dodano dnia: 23-09-2021

Ailleron SA

Zobacz wszystkie oferty Ailleron SA