Programista mobile android/iOS

Lokalizacja: Katowice

Naszą misją jest upraszczanie procesów w przedsiębiorstwach, poprzez automatyzację obsługi finansów. Codziennie sprawdzamy, czy nasze oprogramowanie spełnia wymagania klienta. Realizujemy zadania od projektowania, programowania, testowania aż do momentu wdrożenia systemu. Dołącz do naszego zespołu i twórz oprogramowanie w ramach bankowej aplikacji mobilnej dla klientów korporacyjnych. Projekty prowadzone zgodnie z metodyką scrum.
Sprawdź ofertę i aplikuj!

PROFIL PRACOWNIKA
Absolwent studiów o profilu informatycznym lub kierunki pokrewne (zapraszamy także studentów ostatnich lat)
Znajomość:
wzorców projektowych, metodyk projektowania, clean code, tworzenia i testowania oprogramowania
Kotlin/Javy i Android SDK (programista android) lub Swift 5 i wyżej (programista iOS)
popularnych frameworków i bibliotek dla Androida (programista android) lub iOS (programista iOS)
Język angielski (w stopniu pozwalającym na pracę z dokumentacją)

TWOJE ZADANIA
Programowanie (rozwój modułów oprogramowania)
Sporządzanie dokumentacji oprogramowania
Współpraca z innymi członkami zespołu (programistami, analitykami, testerami, SM, PO)

Stosowane przez nas rozwiązania:
Kotlin, Java (android), Swift 5 i wyżej (iOS)
MVVM/Viper - architecture components
Popularne biblioteki (Android takie jak: Dagger2, OkHttp, Retrofit, iOS takie jak: Alamofire, PromiseKit)
Rozwiązania security
Utrzymywanie wysokiej jakości kodu: CI, CodeReview, Crashltics,
Testy UI, testy manualne wykonywane przez członków zespołu QA
Rozwój aplikacji na Wear Os/WatchOs

DLA CIEBIE
Ciekawa praca w ramach bankowej aplikacji mobilnej dla klientów korporacyjnych
Praca z najnowszym stosem technologicznym, zgłębianie technik bezpieczeństwa
Praca z młodymi, fajnymi ludźmi pełnymi pasji, przyjazna atmosfera pracy, zgrany zespół
Projekty prowadzone zgodnie z metodyką scrum
Opiekę medyczną dla pracowników, a także ich rodzin
Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów
Hybrydowy tryb pracy
Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia (np. Mundial Comarch, Comarch ONrun/ONbike)

Dodano dnia: 28-09-2021

COMARCH S.A.

Zobacz wszystkie oferty COMARCH S.A.