Młodszy specjalista ds. bezpieczeństwa IT- Pentester

Lokalizacja: Kraków

Od wielu lat zespół cyber-bezpieczeństwa Comarch pomaga chronić krytyczne obszary w różnych sektorach, takich jak e-commerce, lojalności, medycznego czy finansowego.
Na co dzień pracujemy nad stałym podnoszeniem bezpieczeństwa w dużych projektach międzynarodowych. Jeśli interesują Cię zagadnienia związane z Cyber Security, chcesz łamać zabezpieczenia systemów IT i mieć wpływ na ich bezpieczeństwo - nie czekaj, dołącz do nas już dziś jako Młodszy Specjalista ds. Bezpieczeństwa IT – Pentester.

PROFIL PRACOWNIKA

Wykształcenie wyższe (preferowane Informatyka/Cyberbezpieczeństwo)
Doświadczenie w pracy w obszarze bezpieczeństwa IT
Podstawowa znajomość systemu operacyjnego Linux
Znajomość podatności z listy OWASP Top 10
Podstawowa wiedza dotycząca działania aplikacji webowych bądź mobilnych
Umiejętność:
analitycznego myślenia
pracy w zespole oraz motywacja do ciągłego uczenia się
rozwiązywania problemów oraz wyciągania wniosków
Dobra znajomość języka angielskiego

TWOJE ZADANIA

Przeprowadzanie testów penetracyjnych aplikacji webowych i mobilnych zgodnie z najlepszymi praktykami Open Web Application Security Project
Współpraca ze specjalistami i ekspertami IT w zakresie rozwoju procesów bezpieczeństwa IT

DLA CIEBIE

Współpraca z doświadczonymi specjalistami z zakresu cyber bezpieczeństwa
Kontakt z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami IT
Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności

Dodano dnia: 06-10-2021

COMARCH S.A.

Zobacz wszystkie oferty COMARCH S.A.