software engineer (java)

Lokalizacja: Katowice

Dla naszego międzynarodowego klienta z branży IT poszukujemy osób z doświadczeniem na stanowisku Java Software Engineer, a który nie ustaję w zdobywaniu nowych i rozwijaniu już istniejących umiejętności z obszaru Javy, Spring, mikroserwerów czy SAP Hybris dla branży e-commerce.

Jeśli jesteś ambitny i nie boisz się nowych wyzwań, to serdecznie zapraszam do kontaktu. Może to właśnie Ciebie szukamy!

oferujemy
- praca w międzynarodowym środowisku
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (możliwe B2B)
- wynagrodzenie zależne od doświadczenia (mid 7000-15500 pln brutto dla uop, senior 13 000 - 20 000 pln brutto dla uop)
- możliwość wyboru miejsca pracy - Gliwice lub Wrocław
- praca z najnowocześniejszymi technologiami
- prywatna opieka zdrowotna, karta MultiSport, ubezpieczenie
- możliwość rozwoju zawodowego przez m.in. naukę j. angielskiego, szkolenia, konferencje
- dostęp do firmowej biblioteki

zadania
- praca ze Spring Core / Boot i WebServices
- praca w Agile (Scrum)
- praca na jednym z frameworków: Angular, Vue.js, ReactJS or Spartacus
- rozwijanie i utrzymanie systemu dokumentacji
- aktywny udział w projektach dla branży e-commerce, w tym tworzenie mikroserwisów
- współpraca z testerami oraz analitykami

oczekujemy
- min. 3-letniego doświadczenia w programowanie w Java
- znajomości MySQL, Oracle 12g/18c/19c lub Percona
- znajomości z podstawowymi wzorcami projektowymi oraz strukturami danych podstawowej znajomości SQL i RDBMs
- znajomości lub chęci poznania SAP Hybris oraz platformy narzędzi handlowych zwłaszcza w obszarze e-commerce
- podstawowej znajomości prekompilatorów CSS, SCSS lub LESS
- znajomości j. angielskiego (min. B2)

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

Dodano dnia: 11-10-2021

Randstad Polska Sp. z o.o

Zobacz wszystkie oferty Randstad Polska Sp. z o.o