Programista Embedded Linux

Lokalizacja: Łódź

Firma Ekoenergetyka – Polska S.A. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury szybkiego ładowania wysokiej mocy dla samochodów i autobusów elektrycznych. Jesteśmy firmą technologiczną, a nasze innowacyjne projekty B+R rozwijają elektromobilność w skali globalnej. Unikalne know-how tworzone przez naszych pracowników pozwala nam zmieniać oblicze komunikacji wprowadzając zeroemisyjny transport do miast na całym świecie. Byliśmy prekursorami rynku emobility, a teraz dzięki zdobytemu doświadczeniu - osiągamy technologiczne przywództwo w światowym megatrendzie jakim jest E-MOBILITY :)

Chcesz być częścią eRewolucji? Zapraszamy do rekrutacji na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:

tworzenie oprogramowania embedded dla urządzeń projektowanych w Firmie;
realizacja oprogramowania na potrzeby testowania i uruchomienia urządzeń osadzonych w pojazdach;
projektowanie oraz implementacje przy użyciu języka C/C++ w systemie Linux;
duża wiedza z budowy i kompilacji kernela systemu Linux;
implementacja z użyciem C/C++ w systemie Linux;
implementacje systemów wielowątkowych;
znajomość interfejsów komunikacyjnych CAN i RS-485;
analiza i rozwiązywanie zgłaszanych problemów;
pomoc w procesie wdrożenia nowych pracowników w zespole;
współpraca z inżynierami oprogramowania i inżynierami elektronikami;
raportowanie postępu prac;
współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

minimum 3-letnie doświadczenie w programowaniu w języku C++ dla systemu Linux;
doświadczenie w zakresie: tworzenia aplikacji w języku C++ na platformie Linux embedded, implementacji systemów wielowątkowych, implementacji rozwiązań z wykorzystaniem takich protokołów i formatów jak: XML, SOAP, JSON, Websocket;
wykształcenie wyższe o profilu informatycznym;
umiejętność pracy w zespole, umiejętność analitycznego myślenia i samodzielność;
znajomość języka angielskiego - poziom B1/B2.

Oferujemy:
prywatna Opieka Medyczna LUX MED;
karta Medicover Sport;
dofinansowanie zakupu okularów korekcyjnych;
szkolenia wewnętrzne;
innowacyjne projekty e-mobility;
interdyscyplinarny zespół;
Emplo – platforma do komunikacji;
nowoczesne narzędzia pracy;
komfortowe przestronne biura;
pyszna kawa z lokalnej palarni;
ruchomy czas pracy;
Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych;
dofinansowanie ważnych momentów w życiu: ślub i narodziny dziecka.

Aplikuj, korzystając z linka:

Dodano dnia: 13-10-2021

Ekoenergetyka-Polska SA

Zobacz wszystkie oferty Ekoenergetyka-Polska SA