Programista embedded (programowanie niskopoziomowe)

Lokalizacja: Łódź

Firma Ekoenergetyka – Polska S.A. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury szybkiego ładowania wysokiej mocy dla samochodów i autobusów elektrycznych. Jesteśmy firmą technologiczną, a nasze innowacyjne projekty B+R rozwijają elektromobilność w skali globalnej. Unikalne know-how tworzone przez naszych pracowników pozwala nam zmieniać oblicze komunikacji wprowadzając zeroemisyjny transport do miast na całym świecie. Byliśmy prekursorami rynku emobility, a teraz dzięki zdobytemu doświadczeniu - osiągamy technologiczne przywództwo w światowym megatrendzie jakim jest E-MOBILITY :)

Chcesz być częścią eRewolucji? Zapraszamy do rekrutacji na stanowisko:

Programista Embedded

Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:

realizacja oprogramowania osadzanego w urządzeniach opracowywanych w Firmie;
projektowanie oraz implementacje przy użyciu języka C/C++ na platformę ARM Cortex M0-M4;
tworzenie systemów wielowątkowych FreeRTOS, Zephyr itp;
implementacja protokołów wymiany danych przy użyciu interfejsów CANbus i RS-485;
tworzenie programów testowych dla produkowanych urządzeń;
współpraca z członkami zespołu projektowego o różnych specjalnościach, min. konstruktorami elektronikami, konstruktorami mechanikami, energoelektronikami.

Wymagania:

minimum 2- letnie doświadczenie w programowaniu w języku C/C++;
wykształcenie wyższe informatyczne/elektroniczne;
znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne czytanie i posługiwanie się dokumentacją techniczną;
dobra znajomość C/C++ w środowisku Linux;
dobra znajomość programowania systemowego, niskopoziomowego - na poziomie mikrokontrolerów ARM;
praktyczna znajomość interfejsów CAN i RS-485;
obsługa systemu kontroli wersji GIT.

Oferujemy:
prywatna Opieka Medyczna LUX MED;
karta Medicover Sport;
dofinansowanie zakupu okularów korekcyjnych;
szkolenia wewnętrzne;
innowacyjne projekty e-mobility;
interdyscyplinarny zespół;
Emplo – platforma do komunikacji;
nowoczesne narzędzia pracy;
komfortowe przestronne biura;
pyszna kawa z lokalnej palarni;
ruchomy czas pracy;
Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych;
dofinansowanie ważnych momentów w życiu: ślub i narodziny dziecka.

Aplikuj, korzystając z linka:

Dodano dnia: 13-10-2021

Ekoenergetyka-Polska SA

Zobacz wszystkie oferty Ekoenergetyka-Polska SA