UX Designer

Lokalizacja: Gdańsk

Dołącz do naszego zespołu projektantów jako UX Designer i bierz czynny udział w procesie tworzenia produktów cyfrowych. Nasz zespół nieustannie poprawia użyteczność, wygląd i ogólne doświadczenia użytkowników. Projektuj z nami systemy, aplikacje oraz procesy dla naszych klientów.

PROFIL PRACOWNIKA

Wykształcenie wyższe
Umiejętność przekładania wymagań biznesowych na koncepcje UX aplikacji
Doświadczenie w prowadzeniu badań z użytkownikami końcowymi, ale nie oczekujemy że będziesz badaczem
Doświadczenie w przygotowywaniu interaktywnych i statycznych makiet
Projektujemy zgodnie z UCD więc empatia dla użytkowników i ich potrzeby są
dla nas ważne!
Doświadczenie w pracy z klientem wewnętrznym oraz zewnętrznym
Umiejętność pracy samodzielnej oraz zespołowej — także w zespołach interdyscyplinarnych
Dobre umiejętności komunikacyjne; słuchania, przekazywania wiedzy, przekonywania do swoich racji, przyjmowania krytyki
Mile widziane:
Doświadczenia w pracy na stanowisku UX Designer — ważne żebyś swobodnie poruszał się w narzędziach (Axure, Sketch, Flinto lub podobne).
W tym profilu, w zależności od doświadczenia możemy zaproponować stanowiska ze ścieżki od Młodszy Projektant UX do Starszy Projektant UX

TWOJE ZADANIA

Projektowanie usług i interfejsów użytkownika w produktach Comarch, realizowanych na platformach webowych i mobilnych
Praca w projektach dla klientów krajowych i zagranicznych
Bieżąca współpraca z analitykami, grafikami, programistami w ramach projektów rozwojowych i wdrożeniowych
Udział w projektach badawczych
Współpraca w zakresie definiowania wymagań biznesowych dla systemów informatycznych

DLA CIEBIE

Praca w trybie hybrydowym
Udział w międzynarodowych projektach realizowanych dla firm z sektora finansowego i ubezpieczeniowego
Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
Możliwość ciągłego poszerzania wiedzy i doświadczenia przy udziale ekspertów z branży IT
Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT

Kandydatów ubiegających się o powyższe stanowisko prosimy o dołączenie do aplikacji portfolio.

Dodano dnia: 14-10-2021

COMARCH S.A.

Zobacz wszystkie oferty COMARCH S.A.