Junior Big Data Developer

Lokalizacja: Lublin

Pracujesz jako Java Developer, ale to właśnie BI interesuje Cię najbardziej? My wiemy jak to połączyć ;)

Jako zespół Big Data w firmie Britenet projektujemy i tworzymy systemy przetwarzające dane w środowiskach rozproszonych np. Data Lake. Oferujemy też możliwość certyfikacji i rozwoju w ramach środowisk chmurowych. Główne języki programowania to Java, Scala i Python, w zależności od potrzeb i wymagań. Pracujemy z technologiami open source, jak i w ramach gotowych rozwiązań np. Cloudera. Flagowym produktem jest rozwiązanie Centralnej Bazy Klientów, rozwiązujące problemy jakości danych.

Nasze oczekiwania:
- Minimum 2-letnie doświadczenie w programowaniu Java/Scala
- Wiedza z zakresu pisania skryptów bash
- Praktyczna znajomość SQL

Mile widziane:
- Doświadczenie w pracy z rozwiązaniami Big Data (Apache Hadoop)
- Znajomość technologii Spark/Hive/HBase/Sqoop/Impala/Oozie
- Doświadczenie w zakresie monitorowania wydajności aplikacji w ramach Hadoop
- Znajomość rozwiązań NoSQL np. Elasticsearch
- Znajomość Dockera

Kluczowe zadania:
- Tworzenie rozwiązań opartych o rozproszone środowisko Hadoop
- Praca z wykorzystaniem Spark/Hive/HBase itp.
- Wdrażanie rozwiązań w środowiskach chmurowych (AWS, Azure, GCP) lub on-premise
- Tworzenie i prezentacja POC

Dodano dnia: 25-10-2021

Britenet

Zobacz wszystkie oferty Britenet