Programista PHP

Lokalizacja: Rzeszów

Szczegóły oferty:

Poszukujemy:
PHP Developera

Miejsce pracy: Tajęcina (okolice Rzeszowa) - Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy - 7:00 - 9:00 (Pon. - Pt.)
Zespół developerski: 10 osób (Juniorzy, Midzi, i Seniorzy)
Opis: Rzeszowska firma informatyczna oferująca kompleksowe usługi informatyczne dla firm. Firma zajmuje się projektowaniem i tworzeniem aplikacji dedykowanych dopasowanych do potrzeb klienta, a także działaniami serwisowymi oraz wdrożeniowymi zintegrowanych systemów klasy ERP.

Używany przez programistów stack technologiczny:
• PHP 7.0+
• Laravel, Symfony, Zend
• MySQL
• GIT
• REST
• Docker/Vagrant
• Composer

Jak będzie wyglądał Twój zakres obowiązków:
• Tworzenie i wdrażanie aplikacji internetowych
o portale uczelniane zintegrowane z systemami dziedzinowymi
o aplikacje dedykowane
o strony i serwisy www
• Projektowanie dedykowanych rozwiązań dla Klientów firmy
• Rozwój i utrzymanie istniejących aplikacji

Jeżeli:
• Posiadasz doświadczenie w programowaniu PHP
• Nie masz najmniejszych problemów z SQL (MSSQL)
• Pracowałeś / aś na GIT
• Potrafisz bez przeszkód tworzyć serwisy internetowe

to czekamy właśnie na Ciebie!

W zamian za swoje pracę otrzymasz:
• Umowa o pracę lub B2B - wybór należy do Ciebie
• Dodatkowo płatny urlop -26 dni na B2B
• Wynagrodzenie podstawowe dostosowane do posiadanego doświadczenia (firma poszukuje Juniorów, Midów oraz Senior) - jeśli jesteś dobry w tym co robisz, firma Ci zaoferuje odpowiednio dopasowaną podstawę:)
• Ubezpieczenie grupowe dla Ciebie i Twoich bliskich
• Pakiet prywatnej opieki medycznej
• Karta Multisport – nie samą pracą człowiek żyje

Dodano dnia: 25-10-2021

GRH Polska

Zobacz wszystkie oferty GRH Polska