Senior Java Developer

Lokalizacja: Cały kraj

Szczegóły oferty:

Nasze oczekiwania:

Minimum 5 lat doświadczenia w tworzeniu oprogramowania z wykorzystaniem języka Java i/lub JEE,
Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: informatyka, matematyka lub inny techniczny,
Znajomość zagadnień związanych z OOP,
Znajomość Spring, Hibernate, REST, Apache, Jboss, Maven, Apache Camel,
Doświadczenie ze środowiskami programistycznymi Intellij/Eclipse,
Doświadczenie w procesie CI / CD (Jenkins),
Znajomość relacyjnych baz danych SQL (DB2/Oracle),
Umiejętność określania priorytetów i pracy wielowątkowej,
Umiejętność zarządzania problemami i znajomość technik analizy problemów,
Umiejętność pracy w interaktywnym, współpracującym zespole, a także na samodzielnym stanowisku,
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min.B2).

Mile widziane:

Znajomość Spring Boot,
Doświadczenie w uruchamianiu kontenerów - Docker,
Znajomość Ansible.

Kluczowe zadania:

Tworzenie i rozwój biznesowych funkcjonalności, by poszerzyć istniejące rozwiązania interaktywne,
Tworzenie rozwiązań skalowanych do obsługi tysięcy wirtualnych użytkowników,
Zaangażowanie w realizacji projektu, w tym tworzenia specyfikacji funkcjonalnych, architektur technicznych i interfejsów zewnętrznych,
Wyszukiwanie efektywnych rozwiązań do wymagań stawianych przez użytkowników,
Chęć do ciągłego rozwoju i aktualizowania swojej wiedzy,
Zapewnianie wsparcia i obowiązków związanych z obsługą aplikacji internetowych dostarczanych na loterie.

Kilka słów o projekcie:
Praca dla naszego klienta, którym jest międzynarodowa firma IT specjalizująca się w tworzeniu systemów loteryjnych. Firma posiada swoje liczne oddziały rozsiane po całym Świecie, projekty realizowane są we współpracy z zespołami z Polski oraz z zagranicy

Dodano dnia: 26-10-2021

Britenet

Zobacz wszystkie oferty Britenet