Product Owner (Comarch Monitoring & Automation Platform)

Lokalizacja: Katowice

Poszukujemy energicznej i pełnej pomysłów osoby, która pomoże nam rozwijać jeden z naszych produktów - Comarch MAP.
Comarch Monitoring & Automation Platform to narzędzie, które zapewnienia ciągłości monitorowania infrastruktury i elementów konfiguracyjnych w systemach klienta. Do Twoich obowiązków będzie należeć m.in. wyznaczenie ścieżki rozwoju oraz zarządzanie cyklem życia produktu, jak i ścisła współpraca z zespołem konsultingu i sprzedaży.
Rozpocznij karierę Product Ownera w Comarch! Sprawdź ofertę i aplikuj już dziś!

PROFIL PRACOWNIKA

Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)
Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
Doświadczenie w zarządzaniu produktem
Orientacja biznesowa, łatwość nawiązywania kontaktów i prowadzenia prezentacji produktowej
Praktyczne doświadczenie w pracy z JIRA
Umiejętność:
analitycznego myślenia i podejmowania decyzji
zarządzania cyklami życia produktu
Zaangażowanie i odpowiedzialność
Dodatkowym atutem będzie znajomość branży rozwiązań infrastrukturalnych

TWOJE ZADANIA

Tworzenie strategii i wizji rozwoju produktu w obszarze monitorowania systemów infrastrukturalnych i biznesowych
Analiza potrzeb rynkowych, trendów i wymagań klientów
Zbieranie wymagań do nowych wersji produktów
Przygotowanie prezentacji produktowych
Szkolenia produktowe w zakresie dotychczasowych oraz nowych funkcji
Współpraca z zespołami produkcji w zakresie realizacji wizji produktu
Współpraca z zespołami sprzedaży i marketingu w zakresie przygotowywania oferty sprzedażowej

DLA CIEBIE

Praca z klientami poszukującymi innowacyjnych rozwiązań technologicznych
Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem w oparciu o umowę o pracę
Możliwość dynamicznego rozwoju w ramach codziennej pracy
Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach
Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
Elastyczne godziny pracy
Hybrydowy tryb pracy (po okresie wdrożenia)

Dodano dnia: 27-10-2021

COMARCH S.A.

Zobacz wszystkie oferty COMARCH S.A.